سه خوزستانی در حوزه کارآفرینی عنوان جوان شایسته کشور را کسب کردند

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

رییس اتاق جوانان اهواز گفت: سه چهره خوزستانی از بین ۱۰ چهره برتر رویداد ملی جوان شایسته (TOYP  ۲۰۲۳ JCI) در دسته کسب و کار و کارآفرینی، موفق به کسب این عنوان شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا محمد نجفیان روز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بررسی توانمندی‌های۱۳۰ جوان کشور برای حضور در رویداد منطقه‌ای و ملی جوان شایسته اظهارکرد: از بین این تعداد، ۳۰ جوان موفق به اخذ امتیازهای لازم برای حضور در این رویداد شدند.

وی با اشاره به اتمام مرحله نهایی رویداد ملی جوان شایسته بیان‌داشت: از بین ۳۰ نفر شرکت کننده از سراسر کشور، ۱۰ جوان شایسته انتخاب شدند که سه نفر از آنها خوزستانی و عضو اتاق جوانان اهواز هستند.

نجفیان تصریح کرد: «علی داودی» فعال حوزه صنعت، «محمد جباری» فعال حوزه کشاورزی و «فاطمه عموری» فعال حوزه مد و لباس به واسطه موفقیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در ایجاد توانمندی برای کسب و کارهای خود؛ عنوان جوان شایسته این رویداد را در مرحله ملی کسب کردند.

رییس اتاق جوانان اهواز خاطرنشان‌کرد: ۱۰ جوان شایسته ایرانی در رویداد بین‌المللی تویپ ۲۰۲۳ با جوانان کارآفرین و موفق حوزه کسب و کار از ۱۲۵ کشور دنیا رقابت خواهند داشت.

وی با بیان اینکه هر ساله رویداد ملی جوان شایسته ۱۰ نفر از جوانان شایسته را معرفی می‌کند ادامه داد: منتخبان ملی این رویداد بر اساس امتیازات کسب شده در سه حوزه موفقیت در کسب و کار، تاثیرگذاری اجتماعی و الهام بخشی برای جوانان انتخاب شدند که سه نفر از آنها خوزستانی هستند.

نجفیان با بیان اینکه در رقابت‌های منطقه‌ای ۱۳۰ شرکت کننده از سراسر کشور حضور داشتند یادآورشد: از استان خوزستان ۹ نفر بعد از کسب عنوان جوان شایسته منطقه‌ای در رقابت‌های ملی حضور پیدا کردند.

رییس اتاق جوانان اهواز اضافه‌کرد: اثرگذاری به نفع جامعه و ملت، ایجاد انگیزه برای قشر جوان نیز از جمله شاخص‌های انتخاب جوان شایسته منطقه‌ای و ملی تعیین شده است.

وی یادآورشد: انتخاب شدگان در این رویداد به همسالان خود انگیزه می‌دهند که به دنبال تعالی و خدمت به دیگران باشند و در راستای امید آفرینی در جامعه مفید باشند.

وی با اشاره به اینکه جوانان شایسته زمینه لازم را فراهم می‌کنند تا جوانان با انگیزه بیشتر وارد کسب و کار و کارآفرینی شوند بیان‌داشت: این رویداد هرساله به صورت محلی، ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

رییس اتاق بین‌المللی جوانان اهواز یادآورشد: داوران این رویداد معمولا از سازمان‌هایی مانند ملل متحد و اتاق بازرگانی بین المللی و یا اساتید دانشگاه، صاحبان کسب و کار معتبر و یا اعضای هیات نمایندگان اتاق‌های بین الملل جوانان در جهان انتخاب می‌شوند.

بر اساس این گزارش، در مرحله نیمه نهایی و نخست داوری «مهدی ممبینی” فعال رسانه‌ای،«علی داودی» فعال حوزه صنعت، «عبدالله سعیدی» مخترع و فعال اجتماعی، «محمد جباری» فعال حوزه کشاورزی، «علی گیم فعال» حوزه صنایع دستی، «حامد منصوری بیدگانی» فعال حوزه صنعت، «فاطمه ساکی» فعال حوزه صنایع دستی، «فاطمه عموری» فعال حوزه مد و لباس، «ندا خنیفر» فعال حوزه بازرگانی از استان خوزستان انتخاب شده بودند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا