سرویس تسهیلات حقوقی فناور کارت به دانش‌بنیان‌ها ارائه خواهد شد

سرویس تسهیلات حقوقی فناورکارت مبتنی بر نئوبانک شرکت‌ها و افراد شاغل در پارک فناوری پردیس و سپس کلیه پارک‌های فناوری و بازیگران زیست‌بوم فناوری ارائه می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، فناورکارت نخستین پلفترم مبتنی‌برنئوبانک است که در بستر خود امکان ارائه انواع خدمات عمومی، مالی، رفاهی، تخصصی و حمایتی را به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در زیست‌بوم فناوری کشور را فراهم می‌کند.

این نئوبانک در تلاش است تا در مرحله نخست در راستای یکپارچه‌سازی کلیه خدمات مالی و پرداختی شرکت‌ها و افراد شاغل در پارک فناوری پردیس و سپس کلیه پارک‌های فناوری و بازیگران زیست‌بوم فناوری و تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان کشور قدم بردارد.

در همین راستا، در اخرین روز نمایشگاه صنعت مالی، نخستین نئوبانک حوزه فناوری با همکاری مشترک صندوق توسعه فناوری‌های نوین و یک بانک قرض الحسنه  با نام «فناورکارت» رونمایی شد.

بر اساس برنامه زمانبندی شده کارگروه مشترک این دو نهاد اکنون در کمتر از یک ماه از انعقاد این تفاهم‌نامه، در آخرین روز از نمایشگاه صنعت مالی (بانک، بورس، بیمه) سرویس تسهیلات حقوقی فناورکارت برای ارائه خدمات تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور رونمایی شد.

بر اساس این گزارش شرکت‌های متقاضی می‌توانند با نصب و ثبت درخواست از طریق این پلتفرم، تسهیلات قرض الحسنه تا سقف ۷۵۰ میلیون تومان دریافت کنند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا