سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

مرکز اشتغال و کارآفرینی شهر جدید مجلسی افتتاح شد

در راستای تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت امور تعاون وزارت تعاون و شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ایران؛ با هماهنگی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی اصفهان مرکز اشتغال و کارآفرینی شهر جدید مجلسی توسط شرکت تعاونی اطلس‌کاران بدیع راه‌اندازی شد و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کارآفرینی پرس، آئین افتتاح و بهره‌برداری از مرکز کارآفرینی و اشتغال شرکت تعاونی اطلس‌کاران بدیع واقع در جدید مجلسی با حضور دکتر مکبری مدیر کل دفتر توسعه اجتماعی فرهنگی شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و روح‌الامین امیری مدیر تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و مسئولین شهرستان مبارکه برگزار گردید .

این مرکز که با همت شرکت تعاونی اطلس کاران بدیع و همکاری و تعامل مدیریت تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان و شرکت عمران شهر جدید مجلسی تاسیس شده است در رشته‌های قالیبافی، خیاطی، شیرینی‌پزی فعال است.

مدیر تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: این مرکز که در اجرای تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت تعاون وزارت متبوع و شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ایران راه‌اندازی شده است باعث اشتغال 30 نفر مستقیم و بیش از 80 نفر غیر مستقیم خواهد بود.

روح الامین امیری گفت: توانمندسازی و ارتقای سطح معیشت ساکنین شهر جدید مجلسی خصوصاً زنان همچنین آموزش مشاغل خانگی و صنایع دستی از اهداف این تفاهم‌نامه بوده است وی افزود توسعه عدالت اجتماعی و توزیع ثروت با استفاده از اقتصاد مردم پایه امکان پذیر است که تعاونی‌ها با تجمیع منابع خرد و استفاده از ظرفیت‌های اعضاء می‌توانند به خوبی آن را اجرا نمایند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا