سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

همراه اول به عنوان برترین سرمایه‌گذار حوزه نوآوری معرفی شد

حرکت اول به عنوان سرمایه‌گذار خطرپذیر گروه همراه اول، تاثیرگذارترین سرمایه‌گذار شرکتی در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از  اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین رویداد بین‌المللی تأمین مالی نوآوری و فناوری (فینوتکس) روز سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ در حاشیه رویداد اینوتکس ۲۰۲۳ آغاز به کار کرد و طی آن از برترین حامیان مالی حوزه های دانش‌بنیان تقدیر به عمل آمد.

برگزیدگان این رویداد در بخش‌های «بانک‌ها»، «پارک‌های علم و فناوری»، «صندوق‌های پژوهش و فناوری»، «سرمایه‌گذاران»، «سکوهای تامین مالی جمعی»، «اعتبارافزارها»، «شتابدهنده‌ها و مراکز نوآوری برتر» و «بیمه» بودند.

نهایتا هم پس از طی فرآیند ارزیابی چند مرحله‌ای و راستی آزمایی از بین ۱۲۰ بازیگر اصلی که با همکاری معاونت علمی فناوری و ریاست جمهوری و نهادهای مجری مانند انجمن سرمایه‌گذاران خطرپذیر کشور انجام شد، برگزیدگان انتخاب شدند.

در این مراسم که با حضور هاشم آقازاده دستیار معاون علمی و فناوری رییس جمهور، علیرضا دلیری دبیر رویداد فینوتکس، امید رضایی‌فر معاون فناوری وزیر علوم و مهدی صفاری‌نیا رییس پارک فناوری پردیس برگزار شد، از برترین حامیان مالی و سرمایه گذاران حوزه‌های دانش‌بنیان تقدیر به عمل آمد.

در این رویداد شرکت «حرکت اول» به عنوان هلدینگ سرمایه گذار خطرپذیر گروه همراه اول به عنوان «تاثیرگذارترین سرمایه گذار شرکتی در اکوسیستم نوآوری و کارآفرینی» برگزیده و از محمدمهدی عباسخانی مدیرعامل این شرکت تقدیر شد.

این هلدینگ سرمایه گذاری از سال ۱۳۹۷ با ماموریت توانمندسازی اکوسیستم دیجیتال کشور شکل گرفته و در کسب و کارهای مرحله میانی و بالاتر در حوزه‌های آموزش، رسانه، تبلیغات، گردشگری، مالی و بیمه، تجارت الکترونیک سلامت و تکنولوژی‌های نوآورانه سرمایه‌گذاری می‌کند.

گفتنی است میاره، فلای تودی، جاجیگا، آچاره، همراه مکانیک، نبض، نت باکس، آلا و دیدیمون بخشی از سبد سرمایه گذاری حرکت اول است.

همچنین در بخش شتاب دهنده ‌ا نیز از شتاب دهنده «هاب اصفهان» که از شتاب دهنده‌های حرکت اول است، به عنوان شتاب دهنده برگزیده تقدیر شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا