شهرک دانش‌بنیان‌ها در بخش فشافویه راه‌اندازی خواهد شد

احداث و راه اندازی شهرک واحدهای تولیدی دانش‌بنیان با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، رئیس کمیسیون صنایع مجلس و فرماندار ویژه شهرستان ری در بخش فشافویه بررسی و پیگیری شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، راه‌اندازی شهرک دانش‌بنیان‌ها در کنار شهرک صنعتی شمس آباد با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور روح الله دهقانی فیروزآبادی و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی عزت الله اکبری تالار پشتی به همراهی حمید زمانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در بخش فشافویه شهرستان ری بررسی و پیگیری ویژه شد.

به گفته حمید زمانی فرمانداری ویژه شهرستان ری با توجه به وجود شهرک صنعتی شمس آباد در این بخش استقرار شهرک دانش‌بنیان‌ها می تواند در انتقال تجربیات واحدهای برخوردار از فناوری‌های نوین به واحدهای صنعتی دیگر موثر و نقش آفرین باشد.

فرماندار ویژه شهرستان ری همچنین اضافه کرد: این تصمیم بر اساس سخنرانی نخستین روز سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب مبنی بر بهره گیری از توانمندی بخش خصوصی در فعالیت‌های مختلف از جمله راه‌اندازی شهرک‌های دانش‌بنیان گرفته شد.

وی اعلام کرد: هم اکنون در شهرک صنعتی شمس آباد که در بخش فشافویه فعالیت می‌کند تعدادی از واحدهای صنعتی دانش‌بنیان مستقر هستند که از دانش روز در بخش‌های مختلف برخوردارند و بی تردید مشارکت این واحدها در انتقال فناوری‌های جدید به دیگر صنایع بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

فرماندار ویژه شهرستان ری در خصوص نتیجه بازدید امروز معاون رئیس‌جمهور و رئیس کمیسیون صنایع مجلس گفت: محل تعیین شده برای استقرار شهرک دانش‌بنیان‌ها مورد تایید آنان قرار گرفت، از راه اندازی چنین شهرکی حمایت کردند و خواستار تسریع در پیگیری اجرای آن شدند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا