معرفی فناوران برتر پارک فناوری ایران وخاورمیانه در سال 1401

سه فناور شاغل در شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس به عنوان فناوران برتر این مجموعه علمی و بزرگترین پارک فناوری ایران و خاورمیانه در سال ۱۴۰۱ معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، در یازدهمین مراسم تجلیل از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس سه فناور برتر معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

سجاد قدبیگی متولد ۱۳۶۳ از شازند یکی از این برگزیدگان است که به عنوان مدیر تحقیقات شرکت زیست تخمیر توسط مهدی صفاری نیا رییس پارک فناوری و سحر بهمنی مدیرعامل این شرکت تجلیل شد. وی، دکتری داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتری تخصصی Ph.D شیمی دارویی از دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارد.

قدبیگی بیش از ۱۲۰ طرح تحقیقاتی در زمینه های تولید ماده اولیه و محصول نهایی دارد که مدیریت طرح و برنامه ریزی و بررسی مارکت تا رسیدن به محصول (۱۵ طرح ماده اولیه دارویی، بیش از ۳۰ طرح محصول نهایی دارویی و بیش از ۵۰ طرح مکمل های غذایی و دارویی) را انجام داده است. همچنین بیش از هشت مقاله ‌ISI و سه طرح بالینی را در پرونده کاری و پژوهشی خود دارد.

در ادامه از منصوره حسام تجلیل شد، وی متولد ۱۳۵۶ از شهر گرگان به عنوان مسئول فنی و مدیر تضمین کیفیت شرکت فرآورده‌های پویش دارو
دکتری داروسازی از علوم پزشکی تهران، دارای چهار عنوان تحقیقاتی-پزشکی به عنوان مدیر و همکار پروژه و دارای مقاله نمایه شده در مجلات داخلی و ISI است.

وی عضو انجمن علمی داروسازان ایران است و موفق به ساخت مشتقی از پلیمر کایتوزان جهت دارورسانی به کلون شده است.

در ادامه مراسم امروز از علی اشکوری به عنوان یکی دیگر از فناوران برتر سال ۱۴۰۱ تجلیل شد. وی متولد ۱۳۴۷ از تهران و مدیر گروه تحقیقات دیجیتال و پردازش سیگنال شرکت سازگان ارتباط است.

دکتری مهندسی برق با گرایش مخابرات سیستم را از دانشگاه شهید بهشتی گرفته و ‌دارای چهار طرح تحقیقاتی-صنعتی به عنوان مدیر و همکار پژوهشی و دارای سه مقاله ISI همکار در سامانه تحلیل سریع باند فرکانس، پژوهشگاه نصر، (جشنواره خوارزمی) است و رتبه اول کشور در مسابقات قرائت و مفاهیم قرآن کریم را کسب کرده است.

انتخاب فناوران برتر پارک فناوری پردیس بر اساس فراخوانی بود که مدتی پیش منتشر و طی آن از شرکت‌های عضو خواسته شده بود تعدادی از متخصصان و فناوران برجسته خود را معرفی کنند.

«سوابق برجسته تحصیلی و آموزشی»، «مقالات و کتب تألیفی»، «تجربه کاری برجسته و مهم در حوزه فناوری و نوآوری»، «نقش فرد در تولید و توسعه خدمات یا محصولات شرکت (مهم‌ترین معیار)»، «افتخارات و جوایز علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی»، «عضویت در مجامع، انجمن‌ها و تشکل‌ها و بنیادهای علمی و تخصصی داخلی و بین‌المللی» معیارهایی بودند که مدیران عامل باید برای معرفی متخصصان برگزیده خود مدنظر قرار می‌دادند.

همچنین لازم بود مدیران شرکت‌ها برای معرفی افراد مورد نظر دو نکته «اشتغال فرد برگزیده شرکت در حال حاضر در محل پارک» و «معرفی از بین متخصصان فنی شاغل در شرکت که نقش موثری در توسعه محصولات و خدمات شرکت داشته‌اند» را در نظر بگیرند.

پس از معرفی تعدادی از متخصصان توسط شرکت‌ها و بررسی سابقه علمی و فناوری و دستاوردهای نوآورانه ایشان توسط اداره کل ترویج و توسعه خوشه‌های نوآوری پارک فناوری پردیس، سه نفر به عنوان فناور برتر انتخاب شدند. در این رویداد که برای چهارمین بار و در یازدهمین آیین تقدیر از پیشکسوتان پارک فناوری پردیس اجرا شد، سه فناور برتر معرفی شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا