آغاز نخستین اجلاس و نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار در کیش

نخستین اجلاس و نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار در کیش با حضور ۲۸۰ شرکت فعال در حوزه‌های مدیریت شهری هوشمند آغاز شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، آیین گشایش این نمایشگاه و اجلاس عصر پنجشنبه با حضور محمد خوانساری معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران، محمود لیایی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست، پوریا محمدیان دبیر شورای ترافیک وزارت کشور، سعید پورزادی سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش و جمعی از شهرداران و مدیران مرتبط با مدیریت شهری کشور برگزار شد.

نخستین اجلاس و نمایشگاه شهر پایدار با هدف ارائه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای پایداری اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی و شهر هوشمند از پنجشنبه ۶ دی تا یکشنبه نهم این ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ فعالیت می‌کند.

۲۸۰ شرکت کننده این نمایشگاه در حوزه مختلف از جمله سازمان‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، هلدینگ‌های مختلف در حوزه‌های فناوری اطلاعات، خدمات شهری، حمل و نقل، بانکداری، صنعت و معدن، توسعه تجارت، اپراتورهای تلفن همراه، شرکت ملی پست، دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری، شرکت‌های ساختمانی، کشتیرانی، زیرمجموعه‌های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و زیرمجموعه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی فعالیت دارند.

همچنین بیش از ۶۰ شرکت دانش‌بنیان و ۲۰ شهرداری نقاط مختلف کشور از دیگر شرکت‌کنندگان در این اجلاسیه و نمایشگاه هستند که توانمندی‌های خود در حوزه مدیریت هوشمند شهری را به نمایش گذاشته اند.

دیگر شرکت‌کنندگان این اجلاسیه و نمایشگاه از معاونت‌های اقتصادی، علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارتخانه‌های کشور، صمت، راه و شهرسازی، ارتباطات و فن آوری اطلاعات، نفت، نیرو، اقتصاد، علوم و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، بیمه، صنایع سبز، خودروسازها و اپراتور تلفن هستند.

برگزاری ۱۸ کارگاه تخصصی در حوزه مدیریت شهری هوشمند و ۱۰ نشست تخصصی از دیگر برنامه‌های این رویداد است.
دولت هوشمند، مدیریت شهری هوشمند، اقتصاد پایدار، انرژی‌های سبز، حمل و نقل پایدار، محیط زیست، حوزه های ساختمان پایدار و هوشمند، دولت هوشمند، تجهیزات و زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات، پژوهش، اقتصاد پایدار و امنیت در شهرهای هوشمند برخی از محورهای این نمایشگاه است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا