سفارش رپورتاژ آگهی: 09128237336

حضور ۶۰ شرکت دانش‌بنیان در نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار

دبیر علمی نخستین نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار گفت: ۶۰ شرکت دانش‌بنیان فعال عرصه های مدیریت شهری هوشمند ایران در این نمایشگاه دستاوردهای خود را ارایه می کنند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، «محمدرضا قادری»، اظهار کرد: این شرکت‌ها در عرصه‌های مختلف مرتبط با مدیریت شهری هوشمند از جمله خدمات شهری، حمل و نقل، گردشگری و فناوری اطلاعات فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه این شرکت ها در این نمایشگاه دستاوردهای خود را برای جلب مشارکت شرکت‌کنندگان سراسر کشور ارایه می کنند، اضافه کرد: نخستین نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار به منظور ارائه آخرین دستاوردهای فناوری روز در حوزه شهرهای پایدار و هوشمند، مدیریت ساخت وساز در توانمندسازی، بهینه‌سازی مدل های مناسب، آشنایی با مفاهیم حدید حوزه سازه و طراحی شهر پایدار برگزار می‌شود.

قادری افزود: رونمایی از تمبر یادبود و ۲۰ قطعه اثر کاریکاتوریست های مسابقه نخستین نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار و کارگاه‌های تخصصی تحول دیجیتال، نوآوری‌های جدید در بخش شهر پایدار از دیگر محورهای این نمایشگاه است.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی شهر پایدار کیش با حضور ۲۸۰ شرکت، دستگاه و نهاد فعال در حوزه‌ مدیریت شهری ۶ تا ۹ بهمن در جزیره کیش برگزار می‌شود.

دولت هوشمند، مدیریت شهری هوشمند، اقتصاد پایدار، انرژی‌های سبز، حمل و نقل پایدار، محیط زیست، حوزه‌های ساختمان پایدار و هوشمند، دولت هوشمند، تجهیزات و زیرساخت‌های اطلاعات و مخابرات، پژوهش، اقتصاد پایدار و امنیت در شهرهای هوشمند برخی از محورهای این نمایشگاه است.

شرکت کنندگان نمایشگاه از معاونت های اقتصادی، علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارتخانه های کشور، صمت، راه و شهرسازی، ارتباطات و فن آوری اطلاعات، نفت، نیرو، اقتصاد، علوم و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، شهرداری‌های کلانشهرها، بانک ها، بیمه، صنایع سبز، خودروسازها، اپراتور تلفن، شرکت‎های دانش‌بنیان هستند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا