کارگروه کارآفرینی و اشتغالزایی بانوان سرپرست خانوار در البرز تشکیل خواهد شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

استاندار البرز گفت: باید ستاد یا کارگروهی برای کارآفرینی و اشتغال‌زایی بانوان سرپرست خانوار تشکیل شود و با کمک خیرین و تعامل مسئولان نسبت به راه‌اندازی واحد‌های تولیدی بویژه در حوزه صنایع دستی اقدام شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از برنا، «مجتبی عبداللهی» در جلسه قرارگاه اجتماعی استان که روز پنجشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به کودکانی که در حوزه پسماند کار می کنند، افزود: ساماندهی و تصمیم گیری در خصوص این موضوع در کارگروه پسماند استان باید صورت پذیرد.

وی ادامه داد: در نشست قبل مقرر شد کارگروه و یا ستادی بمنظور اتخاذ تدبیر برای ازدواج، مسکن و اشتغال جوانان تشکیل شود و باید گزارشی دقیق از روند این امر مهم ارائه شود.

عبداللهی گفت: ساماندهی کودکان کار و متکدیان باید در دستور کار قرار گیرد و با جدیت دنبال شود.

وی افزود: باید از ظرفیت یکی از سمن‌های فعال استان برای مدیریت و ساماندهی دستفروشان در خیابان‌ها و معابر استان استفاده شود در این راستا حمایت‌های لازم را خواهیم داشت.

استاندار البرز گفت: با تشکیل این قرارگاه و تشریک مساعی به نظرات و برنامه های مشترک و عملیاتی برای حل موضوعات اجتماعی استان رسیده‌ایم.

وی افزود: نظام مسائل و مشکلات، احصا شده و تاکنون برنامه‌های موثری پیاده‌سازی شده است از این رو باید این روند را ادامه دهیم و تحولات بزرگتری را رقم بزنیم.

عبداللهی گفت: آموزش و اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار نیز از جمله برنامه های مهم این قرارگاه است که باید برای این امر اقدام کنیم.

وی افزود: باید ستاد یا کارگروهی برای کارآفرینی و اشتغال زایی بانوان سرپرست خانوار تشکیل شود و با کمک خیرین و تعامل مسئولان نسبت به راه‌اندازی واحد‌های تولیدی بویژه در حوزه صنایع دستی اقدام شود.

استاندار البرز گفت: توان و ظرفیت‌های فراوانی برای تحقق اهداف قرارگاه اجتماعی داریم که باید شناسایی و بهره برداری شوند.

وی افزود: مدیران باید با جدیت وارد عمل شوند چراکه جلسات فاقد خروجی عملیاتی، فاقد ارزش است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
برنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا