۶۲ رویداد برای کارآفرینان استان همدان در هفته جهانی کارآفرینی برگزار خواهد شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

یوسف شعبانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از برگزاری 62 برنامه و رویداد کارآفرینی در استان همدان به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی خبر داد .

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان،  «یوسف شعبانی» مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان همدان با بیان اینکه 62 برنامه و رویداد کارآفرینی برای این هفته جهانی در سراسر استان همدان در نظر گرفته شده است، گفت: ازجمله این برنامه ها در سطح استان همدان می توان به برگزاری وبینار ها ،کارگاه ها و دوره های آموزشی ، استقرار کانتر مشاوره و آموزش رایگان به سرمایه‌گذاران و فعالان حوزه صنایع‌دستی و گردشگری و میراث فرهنگی و اجرای مراسم نمادین انعقاد تفاهم نامه برگزاری دوره آموزشی حوزه صنایع دستی با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی اداره کل فنی و حرفه ای و مراکز مشاوره  اشاره کرد.

وی اظهار داشت: برنامه های دیگری همچون ارائه خدمات مشاوره رایگان به تعاونیها و کارآفرینان ، رونمایی پلتفرم فروش ویژه کسب و کارهای خرد و خانگی ، بازدید از شهرک های صنعتی جهت تعامل و همکاری در بخش کارفرمایی جامعه هدف و برگزاری جلسه هم اندیشی و تقدیر از کارآفرینان همکار با آموزش و فنی حرفه ای و کارآفرینان مهارت آموخته برتر و چندین و چندبرنامه دیگر در این هفته در استان همدان  برگزار می شود.

شعبانی خاطرنشان کرد: دستیابی به آرمان‌های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مستلزم تلاش همه جانبه در تمام ابعاد فرهنگی، علمی، اجتماعی و اقتصادی است. از سوی دیگر تحقق رهنمودهای مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص اهمیت نوآوری، شکوفایی، کارآفرینی، کار و همت مضاعف، جهاد اقتصادی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و در نهایت حماسه اقتصادی، در گرو عزم همگانی برای توسعه و تعمیق کارآفرینی به عنوان ابزار جدی رقابت در عرصه های مختلف جهانی است. 

 وی گفت: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی مناسب برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش آفرینان عرصه کارآفرینی است تا از این طریق، زیست بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور را ایجاد و در سطح ملی و جهانی تقویت کنند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا