فراخوان شرکت در کارگاه آموزشی آشنایی با شرکت‌های خلاق و نوآور اعلام شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی از آغاز فراخوان ثبت نام در کارگاه آموزشی شرکت‌های خلاق و نوآور در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، دکتر علی صدر با اعلام این خبر افزود: به منظور آشنایی با نحوه شکل‌گیری، ارزیابی، مسائل حقوقی و امتیازات قانونی شرکت‌های خلاق و نوآور و افزایش سطح آگاهی ذی‌نفعان، با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، کارگاه آموزشی تحت عنوان آشنایی با شرکت‌های خلاق و فرآیندهای تأسیس و ارزیابی ۳۰ شهریورماه سال جاری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.

دکتر صدر افزود: تمامی دست اندرکاران حوزه پژوهش و فناوری اعم از همکاران واحدهای استانی، مراکز آموزش علمی کاربردی فعال، مراکز رشد و نوآوری استان ها، مدرسان و خصوصاً هسته‌های فناور و شرکت‌های دانشگاهی می توانند از طریق نشانی https://uastartup.uast.ac.ir/fa/form/691/khalagh در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی ابراز امیدواری کرد با برگزاری این دوره آموزشی ، زمینه آشنایی با مباحث تخصصی حوزه شرکت های نوآور و صنایع خلاق و نقش آفرینی بیشتر فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری دانشگاه در عرصه اقتصاد صنایع خلاق کشور و بسترسازی برای تحقق عملی شعار سال فراهم شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا