علی جهانی: کاریابی‌ها کارجویان را به سوی یادگیری یک مهارت هدایت کنند

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان گفت: کاریابی‌ها تلاش کنند با توجه به علاقمندی افراد جویای کار آنها به سوی یادگیری یک مهارت هدایت کنند.

به گزارش پایگاه خبری کارآفرینی پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، علی جهانی در جمع کاریابی های غیر دولتی استان با بیان اینکه مراکز کاریابی باید با حضور میدانی در واحدهای اقتصادی فرصتهای شغلی را شناسایی کنند ، اظهار کرد : با پشت میز نشینی و عدم ارتباط با جامعه کار و تولید نمی توان فرصت‌های شفلی را شناسایی کنید بنابراین حضور میدانی و پیگیری مستمر در واحدهای اقتصادی و تولیدی لازمه شناسایی کارفرمایان نیازمند افراد جویای کار است .

وی افزود : نیاز بازار کار را  داشتن مهارت دانست و گفت: هر کس در هر جا تحصیل می کند باید از اوقات فراقت خود برای یاد گیری یک مهارت استفاده کند .

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان فراگیری آموزش فنی و حرفه ای را راهی برای ایجاد شغل عنوان کرد و گفت: مراکز کاریابی بایستی افراد جویای کار به خصوص جوانان بدون مهارت را به سوی یاد گیری یک مهارت سوق دهند تا فرهنگ کار و تلاش را در جامعه  نهادینه شود .

در ابتدای این جلسه هریک از مدیران مراکز کاریابی غیر دولتی مسائل و مشکلات و نقطه نظرات خود را ارائه کردند .

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان لرستان
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا