حمیدرضا عقاب نشین: ۱۰۰ واحد کارگاهی دانش‌بنیان در شهرک‌های صنعتی البرز راه‌اندازی خواهد شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز اعلام کرد: ۱۰۰ واحد کارگاهی دانش بنیان جدید امسال در شهرک‌های صنعتی این استان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، حمیدرضا عقاب نشین روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درخصوص اقدامات و پروژه‌های زیرساختی شهرک‌های صنعتی دولتی استان البرز، افزود: شرکت‌های دانش‌بنیانی که توانایی احداث یا اجاره اماکن جدید و یا خریداری را ندارند از این واحدهای استیجاری استفاده خواهند کرد تا زمانیکه به مرحله رشد و سوددهی برسند و ملکی برای واحد خود ایجاد کنند، از این واحدهای استیجاری استفاده می‌کنند.

وی به دیگر برنامه های در دست اقدام این حوزه اشاره کرد و گفت: یکی دیگر از موارد مورد پیگیری در شهرک‌های صنعتی موضوع تامین زیرساخت‌ها همچون آب مورد نیاز واحدهای صنعتی می باشد که به زودی شاهد انتقال پساب آب کرج به شهرک‌های صنعتی خواهیم بود.

عقاب نشین افزود: برای بهره برداری از طرح‌های زیرساختی شهرک‌های صنعتی ۴۳۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه عمران و زیرساخت صورت گرفته است.

وی به بهره‌برداری از سه پست برق در شهرک‌های صنعتی استان اشاره کرد و اظهار داشت: این پست های برق که تاپایان سال به بهره برداری خواهد رسید در شهرک‌های صنعتی اشتهارد،کوثر و امید است.

مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز گفت: تمام واگذاری‌های اخیر را با توجه به تقاضاهای زیادی که در استان وجود دارد از طریق مزایده واگذار کرده ایم و این مزایده ها به گونه ای است که از طریق ارزیابی کیفی صورت می گیرد و دست دلالان از خریداری زمین‌ها از طریق مزایده قطع می‌شود.

وی افزود: همچنین در استان البرز زمین های واگذار شده از سال‌های گذشته برنامه ریزی و تعیین تکلیف می شود و در آینده نزدیک تمام اراضی که بهره‌برداری نشده بازپس گیری و به بهره برداران واقعی می‌رسد تا در آینده ای نزدیک استان البرز به شکوفایی واقعی برسد.

بیش از سه هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در البرز مشغول به فعالیت هستند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا