تشریح حمایت مالی از طرح‌های دانش‌بنیان

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ضمن تشریح جزئیات حمایت مالی از طرح‌های دانش‌بنیان، از پرداخت ۲۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صاحبان طرح‌های دانش‌بنیان خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، نعمت الله رضایی، درباره حمایت صندوق از طرح های دانش‌بنیان، اظهار کرد: با توجه به نام‌گذاری شعار سال، کار مشترکی را با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری آغاز کردیم مبنی بر اینکه ۲۰۰۰ میلیارد تومان از منابع خود را به طرح‌های دانش‌بنیان اختصاص بدهیم. با توجه به اینکه طرح های دانش بنیان در ابتدا باید مورد راستی‌آزمایی قرار بگیرند، در حال طرح‌ریزی رویدادی تحت عنوان رویداد مدار هستیم که از هفته آینده در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: طی فراخوانی طرح‌های دانش‌بنیان در بستر سامانه‌ای که به زودی معرفی می‌کنیم ثبت و اعلام خواهند شد و بررسی اولیه طرح ها انجام و داوری طرح ها صورت می‌گیرد و طرح‌هایی که در داوری پذیرفته شدند، مورد حمایت قرار می گیرند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: این طرح ها در واحدهای استانی ما بررسی می‌شوند و داوری در مورد آن صورت می‌گیرد و به افراد واجد شرایط تسهیلات پرداخت می‌شود.

رضایی در عین حال از پیش بینی پرداخت ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات برای سال‌جاری خبر داد و گفت: میزان پرداخت تسهیلات صندوق در سال جاری طبق برنامه‌ای که در هیات مدیره تصویب کردیم، دو برابر است ولی آنچه که تعهد کردیم چهار برابر است و ۲۰ هزار میلیارد تومان پیش‌بینی کردیم که امسال پرداخت تسهیلات داشته باشیم.

به گفته وی، صندوق یک نهاد عمومی غیردولتی است و بودجه دولتی ندارد، لذا باید تامین منابع شود تا پرداخت صورت گیرد و هدف‌گذاری صندوق چهار برابر سال گذشته است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا