برگزاری پنجشنبه‌های مهارتی در فرهنگسرای فیض کاشانی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیر فرهنگسرای علامه فیض کاشانی، گفت: همزمان با هفته کارآفرینی، با هدف افزایش ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، توانمندی و مهارت نیروی انسانی دوره‌های آموزش‌های مهارتی در این فرهنگسرا برگزار می‌شود. 

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، امیرحسین عبدلی، اظهار کرد: برگزاری دوره‌های مهارت‌محور برای بانوان به‌عنوان رکن اصلی خانواده سالم و موفق یک ضرورت است و مهارت آموزی در پذیرش مسئولیت‌های زندگی شهری و بهره‌مندی از فرصت‌های آموزشی موثر است. 

وی افزود: توانمندی بانوان یکی از اصول نشاط و شادابی خانواده و پیش زمینه مهم برای درآمدزایی آنها است و برگزاری دوره‌های مهارت محور برای کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای یک فرصت است.

 مدیر فرهنگسرای علامه فیض کاشانی، تصریح کرد: برنامه ریزی هدفمند فرهنگسرا در راستای آموزش‌های تخصصی و متنوع بانوان در طول سال و تسهیل گری فرصت‌های کارآفرینی با همکاری آموزشگاه‌های تخصصی، در قالب یک برنامه بلندمدت و منظم با عنوان”پنجشنبه‌های مهارتی” در این مرکز فرهنگی تا پایان سال ادامه خواهد داد.

عبدلی گفت: کارگاه‌های مهارت آموزی با هدف اشتغالزایی و کسب درآمد، غنی سازی اوقات فراغت، آشنایی با هنرهای مختلف و زندگی بهتر برای بانوان به‌صورت رایگان برگزار می‌شود. 

وی گفت: بانوان کاشانی می‌توانند برای شرکت در دوره‌های آموزشی به فرهنگ‌سرای فیض کاشانی واقع در میدان قاضی اسدالله مراجعه کنند و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۵۵۳۱۲۵۰۰ تماس بگیرند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا