تشریح امکان استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در واحدهای مسکونی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسه‌های دانش بنیان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور جزئیات استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان در واحدهای مسکونی را تشریح کرد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از صدا و سیما، رضا اسدی فرد افزود: خوشبختانه امسال با تصویب قانون جهش تولید تسهیلات جدیدی برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان فراهم شده است.

وی تاکید کرد: یکی از سرفصل‌های جدید برای حمایت، امکان استقرار دفتر شرکت‌های دانش‌بنیان در ساختمان های با کاربری مسکونی است.

رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسه‌های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور تصریح کرد: قبلا این امکان با تفاهم نامه ای که با شهرداری تهران وجود داشت فقط در شهر تهران فراهم بود اما الان این امکان در سراسر کشور فراهم شده است و شرکت‌ها می توانند، به شرطی که معارض نداشته باشد، دفتر خودشان را در ساختمان های با کاربری مسکونی مستقر کنند.

اسدی فرد افزود: برای استفاده از این امکان کافی است شرکت‌های دانش‌بنیان به پرونده خود در سامانه شرکت‌های دانش‌بنیان reg.daneshbonyan.ir مراجعه کنند و در آنجا ساختمان ، شهر و شهرداری مورد نظر را معرفی کنند.

رئیس مرکز شرکت‌ها و موسسه های دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری رییس جمهور خاطرنشان کرد: سپس معرفی نامه ای از طریق معاونت علمی برای آن ها صادر و به شهرداری مربوط ارسال می شود و از این طریق شرکت‌های دانش‌بنیان می توانند از امکان استقرار شرکت در کاربری مسکونی استفاده کنند.

اسدی فرد ادامه داد: ابلاغ های لازم هم از طرف وزیر کشور و معاون علمی و فناوری رییس جمهور به همه شهرداری‌های کشور ارسال شده و اطلاع رسانی لازم انجام شده است و از همین امروز این امکان قابل پیگیری است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا