تشریح دستاوردهای دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با تشریح دستاوردهای این دانشکده عنوان کرد: راه‌اندازی «مدرسه عالی مهارت، سبک زندگی سالم» و تربیت پزشک‌یار ورزشی نمونه‌ای این این دستاوردهاست.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، آسیه کاویانی در لارستان با اشاره به فعالیت‌های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: به‌منظور آشنایی دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان با این مرکز کارآفرینی، مرکز مشاوره شغلی (TMC) پیگیری و راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به حرکت دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به سمت درآمدهای غیرشهریه‌ای عنوان کرد: سعی شده در راستای ارتقای علمی و فنی دانشجویان در قالب درآمدهای غیرشهریه‌ای و آموزش هیبریدی (مهارت فنی علمی در کنار آموزش)، دوره‌های آموزشی و مهارتی با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان و استان فارس برگزار شود.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، پیگیری و راه‌اندازی «مدرسه عالی مهارت سبک زندگی سالم» را از دیگر فعالیت‌های دانشکده دانست و افزود: در این مدرسه با برگزاری دوره‌ها، آموزش‌های خصوصی و عملی در حوزه «ورزش، سلامت و تغذیه ورزشی» به صورت کلاس‌های حضوری و برخط و بسته‌های آموزشی برنامه‌ریزی شده است.

کاویانی، اجرای طرح پویش (اشتغال همزمان با تحصیل) را از دیگر فعالیت‌های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان برشمرد و خاطرنشان کرد: در این طرح براساس تفاهم‌نامه با مؤسسه مالی و مالیاتی نیک حساب و شرکت نمایندگی خودرو سایپا استوار با همکاری مدیر پژوهشی بسته و زمینه مساعدی برای کارآموز پویشی مهیا شده که چندین دانشجو به این دو مرکز برای آموزش معرفی شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور ارائه خدمات به دانشجویان، کارکنان و استادان دانشگاه، قراردادهایی با کلینیک استعدادیابی و ورزشی صبا درباره ارائه مزایا و استفاده از امکانات کلینیکی، مؤسسه کاریابی درباره اولویت دادن فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به‌منظور اولویت در کاریابی و عقد قرارداد با رئیس هیئت پزشکی ورزشی در راستای آموزش دوره‌های ورزشی پزشکی مانند پزشک‌یار ورزشی ـ مربیگری ورزشی بسته شده است.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به تفاهم‌نامه با مؤسسه آموزشی تکتا «افق پارس شیراز» درباره برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان اشاره کرد و گفت: در ماه گذشته کارگاه‌های ICDL، اتوکد با همکاری آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای خوارزمی و دوره‌های فوریت‌های پزشکی ساها و دوره ضربان قلب و بخیه با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در این دانشکده اجرا شده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا