تشریح دستاوردهای دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی لارستان

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با تشریح دستاوردهای این دانشکده عنوان کرد: راه‌اندازی «مدرسه عالی مهارت، سبک زندگی سالم» و تربیت پزشک‌یار ورزشی نمونه‌ای این این دستاوردهاست.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، آسیه کاویانی در لارستان با اشاره به فعالیت‌های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: به‌منظور آشنایی دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان با این مرکز کارآفرینی، مرکز مشاوره شغلی (TMC) پیگیری و راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به حرکت دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به سمت درآمدهای غیرشهریه‌ای عنوان کرد: سعی شده در راستای ارتقای علمی و فنی دانشجویان در قالب درآمدهای غیرشهریه‌ای و آموزش هیبریدی (مهارت فنی علمی در کنار آموزش)، دوره‌های آموزشی و مهارتی با همکاری سازمان فنی و حرفه‌ای شهرستان و استان فارس برگزار شود.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان، پیگیری و راه‌اندازی «مدرسه عالی مهارت سبک زندگی سالم» را از دیگر فعالیت‌های دانشکده دانست و افزود: در این مدرسه با برگزاری دوره‌ها، آموزش‌های خصوصی و عملی در حوزه «ورزش، سلامت و تغذیه ورزشی» به صورت کلاس‌های حضوری و برخط و بسته‌های آموزشی برنامه‌ریزی شده است.

کاویانی، اجرای طرح پویش (اشتغال همزمان با تحصیل) را از دیگر فعالیت‌های دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان برشمرد و خاطرنشان کرد: در این طرح براساس تفاهم‌نامه با مؤسسه مالی و مالیاتی نیک حساب و شرکت نمایندگی خودرو سایپا استوار با همکاری مدیر پژوهشی بسته و زمینه مساعدی برای کارآموز پویشی مهیا شده که چندین دانشجو به این دو مرکز برای آموزش معرفی شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: به منظور ارائه خدمات به دانشجویان، کارکنان و استادان دانشگاه، قراردادهایی با کلینیک استعدادیابی و ورزشی صبا درباره ارائه مزایا و استفاده از امکانات کلینیکی، مؤسسه کاریابی درباره اولویت دادن فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی لارستان به‌منظور اولویت در کاریابی و عقد قرارداد با رئیس هیئت پزشکی ورزشی در راستای آموزش دوره‌های ورزشی پزشکی مانند پزشک‌یار ورزشی ـ مربیگری ورزشی بسته شده است.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به تفاهم‌نامه با مؤسسه آموزشی تکتا «افق پارس شیراز» درباره برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان اشاره کرد و گفت: در ماه گذشته کارگاه‌های ICDL، اتوکد با همکاری آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای خوارزمی و دوره‌های فوریت‌های پزشکی ساها و دوره ضربان قلب و بخیه با همکاری باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در این دانشکده اجرا شده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا