مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی جهاددانشگاهی در اردبیل ایجاد خواهد شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مجوز تأسیس مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی جهاد دانشگاهی اردبیل از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل صادر شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، رئیس جهاد دانشگاهی استان اردبیل روز دوشنبه با اعلام این خبر گفت: این مرکز در چارچوب دستورالعمل صدور مجوز مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی، مصوب شورای عالی اشتغال تحت عنوان مرکز مشاوره در حوزه تخصصی خدمات و کشاورزی و با ایفای نقش شتاب‌دهنده فعالیت خواهد کرد.

مهران اوچی اردبیلی اضافه کرد: امروزه مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی به‌عنوان یکی از بازوان اجرایی دولت در ارائه مشاوره و خدمات لازم به کارآفرینان، سرمایه‌گذران و هم‌چنین افراد جویای کار متناسب با تخصص و مهارت خود به شمار می‌آیند.

وی، ایجاد ارتباط معنادار و پایدار بین فعالیت‌های کارآفرینانه، فضای کسب و کار و تولید، ارائه مشاوره‌های تخصصی مبتنی بر دانش کاربردی و نوآوری به صاحبان ایده، صاحبان کسـب و کـار، کارآفرینان، تعاونگران و متقاضیان ایجاد بنگاه‌های اقتصادی، ایجاد بستر لازم برای هدایت کسب و کارهای نوپـا (اسـتارت‌آپ‌هـا) در راه‌اندازی کسب و کارهای نوآورانه، هدایت صاحبان سرمایه به فعالیت‌های کارآفرینانه و کمک به بهبود فضای کسب و کار را از مهم‌ترین اهداف این مرکز ذکر کرد.

اوچی اردبیلی افزود: با توجه به تجارب مفید این نهاد در زمینه ایجاد فضای کسب و کار و طرح‌های اشتغالزا و به همت دبیرخانه طرح ملی توسعه مشاغل خانگی استان، امیدواریم این مرکز گام‌های مثبتی در بهبود فضای کسب و کار در استان بردارد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا