دوره‌های توانمندسازی و کارآفرینی در محلات اردبیل برگزار خواهد شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل گفت: دوره‌های آموزشی و تخصصی توانمندسازی و ارتقا مهارت‌های شغلی برای ساکنین محلات اردبیل برگزار می‌شود.

 به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، اباصلت ابراهیمی ۲۷ خرداد با اعلام این خبر تصریح کرد: باتوجه‌به رویکرد اصلی این سازمان مبنی بر محله محوری و توسعه همه‌جانبه محلات، دوره‌های توانمندسازی و کارآفرینی در محلات اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری دوره تخصصی تربیت مشاور و تربیت‌مدرس مشاغل خانگی در محلات اردبیل افزود: هدف از برگزاری این دوره‌ها توانمندسازی اهالی محلات است که با حضور اساتید کشوری و استانی و صدور گواهینامه معتبر برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل ادامه داد: اخذ تسهیلات اشتغال‌زایی، انتخاب به‌عنوان مشاور و مدرس کسب‌وکار در محلات هدف و امکان عضویت در مؤسسه توسعه مشاغل خانگی از مزایایی این دوره‌ها در اردبیل است که با همکاری قرارگاه فرهنگی فاطمه الزهرا (س)، مراکز نوآوری و کارآفرینی برگزار خواهد شد.

ابراهیمی با اشاره به تداوم دوره‌های آموزشی توسط فرهنگسراهای شهرداری اردبیل گفت: علاوه بر برپایی سه‌شنبه‌بازار در فرهنگسرای بانوان و خانواده که توانمندی‌های بانوان عرضه می‌شود؛ نمایشگاه صنایع‌دستی نیز در فرهنگسرای سوم خرداد شهرداری برپا است.

وی با بیان اینکه اقدامات شهرداری اردبیل در محلات اردبیل به‌ویژه آموزش‌های شهروندی و توانمندسازی باقوت در حال اجرا است، گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت در دوره‌های آموزشی توانمندسازی می‌توانند تا ۲۷ خرداد با شماره ۰۹۰۵۲۱۴۱۲۲۰ تماس حاصل نمایند و یا جهت شرکت در برنامه‌های فرهنگی و آموزشی به فرهنگسراهای محلات خود مراجعه کنند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا