محمدرضا باقری: ۱۴۲ کارگاه خرد در شهرک‌های صنعتی استان سمنان ایجاد می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: احداث ۱۴۲ واحد کارگاهی خرد به منظور واگذاری به متقاضیان و نیز عرضه به صورت واحدهای استیجاری در برنامه سال ۱۴۰۱ قرار دارد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، محمدرضا باقری به رسانه‌ها افزود: مطالعات مکان‌یابی محل استقرار واحدهای کارگاهی یکی از اقدامات کلیدی است که نیاز به توجه دارد و باید در طراحی کارگاه‌ها دقت لازم بعمل آید.

وی با اشاره به توجه شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان به رویکرد دانش بنیان بیان کرد: ۶۰ واحد از این واحدهای کارگاهی برای واگذاری به متقاضیان سرمایه‌گذاری با اولویت دانش‌بنیان‌ها در نظر گرفته می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تأکید کرد: هرگونه خرید و فروش شهرک‌ها و نواحی صنعتی بدون اخذ مجوز مکتوب شرکت شهرک‌های صنعتی استان و رعایت تشریفات قانونی ممنوع است.

باقری تصریح کرد: واگذاری اراضی شهرک‌ها و نواحی صنعتی باید با مجوز شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان باشد در غیر اینصورت، فاقد وجاهت قانونی است.

شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان دارای ۱۹ شهرک و ناحیه صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی درحال بهره‌ برداری و ۷۵۷۱ هکتار اراضی در اختیار است و با ۳ هزار و ۲۹۷ قرارداد منعقده به گستره یک هزار و ۹۴۹ هکتار و بهره ‌برداری از یک هزار و ۳۰۴ واحد صنعتی با سرمایه گذاری ۱۴۳ هزار و ۵۷۲ میلیارد ریال، زمینه اشتغال آفرینی ۳۰ هزار و ۷۴۱ نفر را در این استان فراهم کرده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا