روح الله دهقانی فیروز آبادی: دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم کارآفرین می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد عهد کرده است در پسا ۴۰سالگی و در گام دوم خود در مسیر کارآفرینی گام برخواهد داشت.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی در مراسم افتتاحیه رویداد عصر امید اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مولود انقلاب بوده و با زیرساخت‌های منحصربه‌فرد، دانشگاهی بی‌نظیر در منطقه غرب آسیاست.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی اکنون ۳۰ هزار عضو هیئت علمی، ۶ میلیون فارغ‌التحصیل و یک میلیون دانشجو دارد که سرمایه ارزشمندی برای کشور است.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: دانشجویان در دانشگاه آزاد ابتدا رشته و سپس واحد دانشگاهی را انتخاب می‌کنند در صورتی که در دانشگاه‌های دولتی برعکس است و دانشجویان ابتدا دانشگاه و بعد رشته را انتخاب می‌کنند.

دهقانی فیروزآبادی اضافه کرد: ویژگی دانشجویان دانشگاه آزاد سبب شده که راه‌اندازی کسب و کارها در این دانشگاه رونق داشته باشد، از طرفی استادان به دنبال برآوردن نیازهای کشور هستند و کسب‌وکارهای خود را ایجاد کرده‌اند.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه این دانشگاه همه چیز را برای توسعه کسب و کار در اختیار دارد، ادامه داد: از آزمایشگاه تا فضای استقرار کسب و کارها، کتابخانه و خوابگاه در این دانشگاه وجود دارد.

وی با اشاره به رویداد عصر امید بیان کرد: در رویداد عصر امید هزار ایده و هزار شرکت دانش‌بنیان و هزار آزمایشگاه از دانشگاه آزاد حضور دارند و ۲۰ صندوق پژوهش با سرمایه هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان حاضر هستند؛ بنابراین دانشگاه عهد کرده است در پساچهل سالگی و در گام دوم در مسیر کارآفرینی گام برخواهد داشت.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا