فرزاد جعفری: چرخ کارخانه‌های راکد در کرمانشاه به حرکت درمی‌آید

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رئیس مرکز گسترش اقصاد مقاومتی استان کرمانشاه گفت: شناسایی واحدهای نیمه‌تعطیل و تعطیل از سال گذشته آغاز شده و تلاش می‌شود با رفع موانع تولید و تزریق نقدینگی به واحدهای تولیدی آن‌ها را به چرخه بازگردانیم.

 به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، فرزاد جعفری در کرمانشاه اظهار داشت: مرکز گسترش اقصاد مقاومتی براساس سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری از چند سال پیش در کشور راه‌اندازی شده و این مرکز در استان کرمانشاه با فعالیت‌های متنوع و اولویت اشتغالزایی از سال گذشته مسیر تازه‌ای را آغاز کرده است.مرکز گسترش اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه قرار است با مانع‌زدایی و پشتیبانی از تولید اشتغال و کارآفرینی را در استان رقم بزند.

 رئیس مرکز گسترش اقتصاد مقاومتی استان کرمانشاه افزود: هر آنچه که با تولید گره بخورد آن را در بخش‌های صنعت، معدن، تجارت، گردشگری، مناطق آزاد تجاری و بازارچه‌های مرزی و مبارزه با مفاسد اقتصادی و ترک فعل مدیران انجام خواهند داد.

وی با اشاره به اینکه اولویت نخست استان اشتغال و کارآفرینی است و به سمت جذب سرمایه‌گذار سوق داده شده است عنوان کرد: اکنون به دنبال سرمایه‌گذاران واقعی هستیم که کار او منتج به اشتغالزایی و کارآفرینی شود و تاکنون اقدامات خوبی انجام شده است.

جعفری با بیان اینکه مرکز گسترش اقتصادی مقاومت همواره مورد توجه و حمایت استاندار کرمانشاه بوده است گفت: شناسایی واحدهای نیمه تعطیل و تعطیل از سال گذشته آغاز شده و تلاش می‌شود با رفع موانع تولید و تزریق نقدینگی به واحدهای تولیدی آن‌ها را به چرخه بازگردانیم.

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌ها بررسی واحدها از نزدیک و بررسی مشکلات آن‌ها است گفت: در مراحل بعدی برای رفع موانع و برگشت این واحدها به چرخه تولید تلاش می‌شود.

جعفری بیان کرد: سرمایه‌گذاران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به مرکز گسترش اقتصاد مقاومتی واقع در خیابان شهید اشرفی اصفهانی جنب اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان مراجعه کنند.

وی گفت: سرمایه‌گذاران توجه داشته باشند که قرار نیست بروکراسی دست و پا گیر اداری مانع از اشتغالزایی، تولید یا سرمایه‌گذاری آن‌ها شود.

جعفری افزود: این مرکز در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با تأکید بر علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، گسترش عدالت اجتماعی و مبارزه با مفاسد اقتصادی و اجرای سبک زندگی ایرانی اسلامی مسیر تازه‌ای را برای پیشرفت و آبادانی استان در پیش گرفته است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا