مسعود برکاتی: دانشگاه‌ سیستان و بلوچستان به سمت دانشگاه فناور حرکت می‌کند

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیر مجتمع فناوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت: دانشگاه‌ سیستان و بلوچستان سمت دانشگاه نسل سوم فناور حرکت می‌کند تا خلاقیت و کارآفرینی را بیش از پیش نهادینه کرده و ترویج دهد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، سومین روز همایش “جهاد تبیین” به همت قرارگاه قدس جنوب شرق نیرو زمینی سپاه و داشگاه سیستان و بلوچستان با حضور 110 نفر از اعضای سمن‌ها و 20 نفر از کارآفرینان اجتماعی در تالار “فردوسی” دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار شد.

مدیر مجتمع فناوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان در این نشست به تشریح لزوم توجه به فناوری در دانشگاه‌ها پرداخت و اظهار داشت: دانشگاه‌ سیستان و بلوچستان سمت دانشگاه نسل سوم یعنی فناور حرکت می‌کند تا خلاقیت و کارآفرینی را بیش از پیش نهادینه کرده و ترویج دهد.

مسعود برکاتی با بیان اینکه دانشگاه نسل سوم باید دانشجویان کارآفرین و خلاق تحویل جامعه دهد، گفت: نباید نتیجه دانشگاه‌ها فقط تحقیق و پژوهش تئوری باشد.

همچنین 3 نفر از کارآفرینان نیز در سومین روز از برگزاری همایش جهاد تبیین تجربیات خود را در زمینه‌های مختلف از جمله انرژی‌های تجدیدپذیر به حاضرین منتقل کردند. همچنین میهمان مدعو از استرالیا در زمینه هوشمندسازی صنعتی به تشریح مقاله خود پرداخت. در پایان شرکت‌کنندگان در همایش از نمایشگاه تخصصی و دستاوردهای بومی منطقه جنوب شرق در دانشگاه سیستان و بلوچستان بازدید کردند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا