گروه «پیشرانان پیشرفت ایران» به حوزه‌های دانش‌بنیان و صنایع مولد ورود می‌کند

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

گروه پیشرانان پیشرفت ایران با راهبری دولت و مشارکت شرکت‌های فعال در صنایع با ضریب اشتغال‌زا بالا، طرح‌های جدید خود را در دو حوزه دانش‌بنیان و صنایع مولد آغاز می‌کند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، «مهدی سدیدی» دبیر و عضو گروه پیشرانان پیشرفت ایران اعلام کرد این گروه به دستور معاون اول و با برنامه‌ریزی دستیار ویژه اقتصادی رئیس جمهور، با حضور شرکت‌های جدید در این دو محور کلیدی وارد می شود.

وی تصریح کرد «این تصمیم در آخرین نشست گروه پیشرانان و پس از ارائه پیشنهادات گرفته شده» و «این گروه در شاخه جدید خود با راهبری دولت و مشارکت شرکت‌های فعال در صنایع با ضریب اشتغال‌زایی بالا مانند نساجی و تبدیلی غذایی طرح‌های جدید خود را آغاز می کند».

دبیر و عضو گروه پیشرانان پیشرفت ایران همچنین خاطر نشان کرد که در خصوص محور دانش‌بنیان مقرر شده نشست مشترک گروه با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار و مقدمات تشکیل نهاد انتقال و توسعه فناوری‌های راهبردی انجام پذیرد.

«گروه پیشرانان پیشرفت ایران» با نگاه به تولید داخل در بهمن ماه سال گذشته عملیات اجرایی ۴۸ طرح با ۱۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری را آغاز کرده است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا