شش تیم برتر رویداد استارت‌آپی قرآن کریم معرفی شدند

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

اختتامیه رویداد استارت‌آپی قرآن کریم توسط دانشکده مهارت و کارآفرینی شریعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام‌خمینی (ره) به معرفی ۶ تیم برتر برگزار شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، اختتامیه رویداد استارت‌آپی قرآن کریم توسط دانشکده مهارت و کارآفرینی شریعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهر ری در مصلای امام‌خمینی (ره) هم‌زمان با بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با معرفی ۶ تیم برتر برگزار شد.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی شریعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری در حاشیه این مراسم گفت: برگزیدگان این رویداد برای فعالیت در شتاب‌دهنده‌ها و مراکز خاص فرهنگی و علمی توسط دانشکده مهارت و کارآفرینی شریعتی این دانشگاه، مربیان و سرمایه‌گذاران رویداد دعوت به همکاری شدند و تا یک سال آینده برای پیشبرد اهداف کسب‌وکارهایشان از آموزش‌ها و حمایت‌های رایگان منتورینگ‌ها بهره‌مند می‌شوند.

علی شهابی از قول مساعدت همکاری و انعقاد تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری با وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

وی تیم‌های نخست رویداد استارت‌آپی قرآن کریم را «مسیر نو» و «ماه سخن»، تیم‌های دوم «ثامن» و «مامان برام قصه بگو» و تیم‌های سوم را «مدیکو» و «تورآموز» ذکر کرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا