با انعقاد یک تفاهمنامه؛ بستر نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی در البرز فراهم شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

 مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای البرز از انعقاد تفاهمنامه همکاری مشترک بین این اداره کل با اولین مرکز تخصصی مشاوره کارآفرینی استان با هدف نهادینه­ کردن فرهنگ کارآفرینی به عنوان راهبرد توسعه اقتصادی و نقش آفرینی موثر و کارآمد خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، بهزاد غفاری گفت: امضا این تفاهم نامه بستر مناسبی برای  همکاری های مشترک در زمینه مشاوره و توانمند سازی مهارت آموزان مراکز آموزش های مهارتی استان فراهم می آورد.

وی نقش مراکز مشاوره کارآفرینی با هدف توانمند سازی مهارت آموزان را گامی مهم  و مقدمه ایجاد تحول در کارآفرینی عنوان کرد. 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای البرز همکاری مشترک مراکز آموزش مهارت های کسب و کار این اداره کل با مجموعه مرکز مشاوره تخصصی کار آفرینی استان را حرکتی راهگشا در ایجاد تحول در کارآفرینی ذکر کرد.

غفاری گفت: با امضای این تفاهمنامه ، همکاری های مشترک‌ در مسیر  ایجاد تحول در کسب و کارها با بهره گیری از آموزش های مهارتی نوین در بستر تولید را تجربه خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: در مفاد این تفاهمنامه همکاری مشترک در ارایه مشاوره های کسب و کار به مهارت آموزان مراکز آموزش های مهارتی به ویژه مرکز تخصصی کار آفرینی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مورد  تاکید قرار گرفته است.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای البرز با هشت مرکز آموزش دولتی و ۴۵۰ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در راستای توانمندسازی جوانان و مهارت جویان استان فعالیت دارد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا