حامد آرامش: صیانت از نیروی کار راهبردی جدی در سیستان و بلوچستان

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان بیان کرد: صیانت از نیروی کار و حمایت از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار را در استان سیستان و بلوچستان بعنوان یک راهبرد و هدف جدی تعریف کرده ایم و برای رسیدن به این مهم تلاش خواهیم کرد .

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، حامد آرامش با گرامیداشت فرا رسیدن هفته کار و کارگر اظهار داشت: ایثار و مجاهدت قشر نجیب، شریف و بی ادعای کارگری در جهش اقتصادی و رونق تولید و اشتغال کشور نقشی تعیین کننده دارد .

آرامش گفت: تقارن این ایام با ماه پرخیر و برکت رمضان و میهمانی خدا، بهانه‌ای است برای پاسداشت تلاش‌ها و زحمات عزیزانی که در راه ساختن ایران آباد خستگی نمی شناسند و پای کار انقلابند.

وی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر، کارگران در بخش اقتصاد و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و جهش تولید و اشتغال گام‌های بزرگی برداشته اند، تاکید کرد: نباید توجه به خواسته های این قشر از جامعه محدود به هفته کارگر باشد و همچنان راه زیادی در مسیر تکریم مقام کارگر پیش‌روی جامعه و بالاخص مسئولان است‌.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»، نقش و جایگاه کارگران را بیش از پیش در توسعه همه جانبه کشور نمایان می کند، اظهار داشت: دولت مردمی سیزدهم در مدتی که مسئولیت اجرایی کشور را بر عهده گرفته، نشان داده است رسیدگی به مسائل و موضوعات جامعه کارگری در اولویت آنها قرار دارد.

آرامش گفت: صیانت از نیروی کار و حمایت از کارآفرینان و صاحبان کسب و کار را در استان سیستان و بلوچستان بعنوان یک راهبرد و هدف جدی تعریف کرده ایم و برای رسیدن به این مهم تلاش خواهیم کرد .

وی تصریح کرد: بدون شک بهبود فضای کسب و کار، سرمایه گذاری، اشتغال و رفاه اجتماعی در گرو مشارکت همه  دستگاه ها، سازمان ها، نهادهای مسئول ، کارفرمایان و کارآفرینان است تا با مسئولیت پذیری اجتماعی و حمایت همه جانبه از کار و کارگر رونق تولید را بیش از پیش شاهد باشیم.

انتهای پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا