سید حامد عاملی: کمیته اقتصادی دانش‌بنیان در استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

استاندار اردبیل با اشاره به تشکیل کمیته اقتصادی دانش‌بنیان در استان گفت: از هفته آینده تشکیل این کمیته در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور هدفگذاری‌های عملیاتی برای برطرف شدن دغدغه مردم انجام یافته است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، سیدحامد عاملی اظهار داشت: افزایش فضاهای سرمایه‌گذاری و توسعه شهرک‌های صنعتی با تامین زیرساخت‌های لازم و مناسب یکی از ضروریات مهم و اساسی برای استان اردبیل است که به همین منظور در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت و گردشگری اقدامات قابل قبولی انجام یافته و انتظار می‌رود این برنامه‌ها با جدیت ادامه داشته باشد.

وی بیان کرد: 95 هکتار به میزان مساحت شهرک صنعتی افزوده شده و 60 کیلومتر برای اجرای زیرساخت‌های آ‌ها در نظر گرفته شده که انتظار داریم در اسرع وقت تمامی مساحت در نظر گرفته شده را به سرمایه‌گذاران واگذار کنیم و با توجه به شروع اجرای واحدهای تولیدی و صنعتی از سال آینده باید برنامه‌های لازم را برای تحقق اهداف مورد نظر در نظر بگیریم.

استاندار اردبیل تصریح کرد: متاسفانه وضعیت شاخص‌های اقتصادی استان در حال حاضر ضعیف است و امری لازم و ضروری است که ریل اقتصاد استان را روی مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهیم که این مهم نیازمند استفاده از ظرفیت پارک علم و فناوری برای تحقق اهداف مورد نظر است که باید مورد توجه واقع شود.

عاملی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی و مدیران باید نسبت به ایجاد زیرساخت‌های لازم اقدامات اساسی انجام دهند و با ایجاد اشتغال برای جوانان عزت و آرامش را برای مردم فراهم کنند تا تولید ثروت و تقویت اقتصاد در جامعه رقم بخورد.

استاندار اردبیل با اشاره به تشکیل کمیته اقتصادی دانش‌بنیان نیز افزود: از هفته آینده تشکیل این کمیته در دستور کار قرار گرفته و به همین منظور هدفگذاری‌های عملیاتی برای رفع دغدغه مردم انجام یافته است که امیدواریم با ارتقای شاخص‌های اقتصادی استان در توسعه اقتصاد و اشتغال مردم شاهد بهبود وضعیت موجود باشیم.

عاملی بیان کرد: استفاده از ظرفیت‌های موجود برای خدمت به مردم و تربیت نیروهای انسانی با هدف حمایت از بخش خصوصی در زمینه تولید انرژی پاک در استان محقق شده و امری لازم و ضروری است تا برای توسعه حوزه سرمایه‌گذاری اقدامات مهم و اساسی در استان انجام یابد.

وی تصریح کرد: اجرای برنامه‌های تحول‌آفرین در حوزه‌های مختلف برای ارتقای وضعیت اقتصادی و حل مشکلات استان با محوریت‌های مختلف در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه اجرای طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ که زمینه‌ساز رونق‌بخشی استان باشد باید به صورت مطلوب و اساسی فراهم شود که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا