محسن پیلان‌نژاد: ۷۰ ایده مناسب کسب‌وکار شناسایی شدند

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و امور اقتصادی پارک فناوری پردیس گفت: در یکی از رویدادهای این مرکز، ۷۰ ایده مناسب کسب‌وکار و مورد نیاز بازار شناسایی شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، محسن پیلان‌نژاد در خصوص طرح صدف بیان کرد: این طرح برنامه‌ای برای توانمندسازی افراد و اشتغال‌زایی است. فارغ‌التحصیلان و دانشجویانی که قصد ورود به فضای کار را دارند می‌توانند از این طرح استفاده کنند و بیشترین بهره را از فضای کارآفرینی ببرند. ۵۰۰ کارگروه و ۶۰ کارفرما از شرکت‌های پارک فناوری پردیس به این برنامه اختصاص داده شدند. هدف از این طرح آموزش و ارتقای مهارت‌های فنی و شغلی به فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است.

وی افزود: طرح توانمندسازی دیگر به نام «تیک آف» نیز برگزار شد که هدف آن شناسایی ایده‌ها مناسب کسب‌وکار و بازارهای هدف است. بیش از هزار و ۶۰۰ نفر در این طرح شرکت کردند که ۴۰۰ طرح برگزیده شدند و وارد برنامه ۵ ماهه‌ توانمندسازی شدند. درنهایت ۷۰ طرح انتخاب شدند که قابلیت تجاری‌سازی، ورود به فضای کار، سرمایه‌گذاری و تولید محصول را دارند.

پیلان‌نژاد گفت: همچنین رویدادی در راستای معرفی محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان پارک و بازارسازی برای آنها برگزار شد. در این رویداد چهار روزه ۱۲ محصولی که تجاری‌سازی شده‌اند اما مشتریان کمی دارند به مشتریان، سرمایه‌گذاران و ذی‌نفعان اصلی معرفی شدند. محصولات معرفی شده در این طرح در حوزه پزشکی، مکانیک، پتروشیمی، نفت و گاز بودند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا