نتيجه فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی بايد تولید کارآفرینی و ایجاد صنایع خلاق فرهنگی باشد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج گفت: اگر کانون‌های فرهنگی فعالیتی را انجام می‌دهند، باید نتیجه آن فعالیت تولید کارآفرینی و ایجاد صنایع خلاق فرهنگی باشد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، حسین کلانتری خلیل‌آباد دبیر هیئت امنا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج در دیدار با اعضای کانون‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج اعلام کرد: کانون‌های فرهنگی و هنری به منظور بهره‌گیری مناسب از امکانات و ظرفیت‌های دانشجویی در راستای ارتقای سطح فعالیت‌های فرهنگی و هنری دانشجویان شکل می‌گیرند. شکوفایی استعدادها و خلاقیت‌ها و بسط نگرش‌های فرهنگی و دانشجویی یکی دیگر از اهداف کانون‌هاست.

وی اعلام کرد: آیین‌نامه کانون‌های فرهنگی هنری مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دانشگاه باید اجرایی شود. دانشگاه باید پاسخگوی مطالبات منطقی دانشجویان باشد بر این اساس هر فردی که مسئولیتی را قبول می‌کند باید نسبت به آن مسئولیت تعهدات کافی را داشته باشد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز تاکید کرد: اگر کانون‌های فرهنگی فعالیتی را انجام می‌دهند، باید نتیجه آن فعالیت تولید کارآفرینی و ایجاد صنایع خلاق فرهنگی باشد و اگر این امر صورت نگیرد، قطعا یک مشکل در فعالیت وجود دارد.

کلانتری اضافه کرد: یکی دیگر از اهداف کانون‌ها ارتباط با صنعت، ارتباط با دستگاه‌های اجرایی و ارتباط با جامعه است.

این مسئول توضیح داد: با توجه به اینکه در استان البرز به دلیل وجود خرده فرهنگ‌ها در منطقه، آسیب‌های اجتماعی بسیاری دیده می‌شود، ایجاد کانون آسیب‌های اجتماعی لازم و ضروری است.

وی ادامه داد: کانون‌ها می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی فعال بوده و با در نظر گرفتن ضوابط و مقررات در جشنواره‌های ملی و استانی شرکت کنند و با در نظر گرفتن مسائل و مشکلات با استان‌های همجوار می‌توان با برگزاری همایش‌ها و نشست‌ها این مشکلات را از بین برد.

در پایان این جلسه به سوالات مطروحه دییران کانون‌ها پاسخ مناسب داده شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا