جلیل عمادی مطرح کرد؛ ورود دانشگاه به دروازه شکل‌دهی شرکت‌های دانش‌بنیان با رویداد «فن‌یاب»

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه، هدف این دانشگاه از اجرای رویداد فن‌یاب را ورود به دروازه شکل‌دهی هسته‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان دانست.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، دومین رویداد فن‌یاب در زمینه حل چالش‌های صنعت آهن و فولاد کشور براساس تقویم قبل به‌صورت حضوری و مجازی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در حاشیه این رویداد با اشاره به اهمیت رویداد فن‌یاب گفت: یکی از اهدافی که این دانشگاه برای برگزاری این رویدادهای استارت‌آپی دنبال می‌کند اجرای مأموریت اصلی دانشگاه‌های نسل سوم و چهار مسئله‌محور است تا به‌واسطه اجرای این رویداد با شناسایی چالش‌های صنایع به‌صورت علمی مشکلات صنایع را مورد مطالعه قرار داده و راه‌حل‌های فناورانه برای آن ارائه کنیم.

جلیل عمادی هدف دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه از اجرای رویداد فن‌یاب را ورود به دروازه شکل‌دهی هسته‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در استان اصفهان و کشور دانست و اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال به «تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها» توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی باید با همکاری بیشتر اعضای هیئت علمی و مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه در راستای رویدادهای گام دوم و تحقق این شعار در صنایع گام‌های جدی برداریم.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا