افتتاح نخستین قرارگاه جهادی کارآفرینی فاطمیون

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

فرمانده بسیج ادارات شهید عباسپور مشهد گفت: نخستین قرارگاه جهادی کارآفرینی فاطمیون با راه اندازی کارگاه خیاطی فعال شده که  ۱۰ خانواده سرپرست مستقیم و ۵ خانواده به صورت غیر مستقیم در این کارگاه  مشغول به کار شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، بسیج را گاهی در سنگر مجاهدت و دفاع می‌بینیم که خالصانه نبرد می‌کند در برابر دشمن تا قطعه ای از این سرزمین به تاراج نرود،گاهی در میدان جهاد سازندگی، گاهی در جهاد فرهنگی و سلامت؛ همه جا حضور دارد در کنار مردم و محرومان، گاهی مورد هجمه دشمنان داخلی و خارجی قرار می‌گیرد اما گمنامانی هستند در عرصه خدمت رسانی، تولید، ساخت، که خسته نمی شوند از دویدن‌های پیاپی در سنگرهای خاکی در گل و لای سیل، آوارهای زلزله، طوفان‌های نبرد خصمانه رسانه ای، در بزنگاه کرونا، گوششان تیز است به صدای سید و رهبرشان تا فرمان دهد و سربازان خط ولایت گوش به فرمانش اجرا کنند.

بسیج مشق ایثار شهادت، شجاعت در همه عرصه‌هاست، بسیج میدان دار خدمت به مردم است چرا که از بطن همین مردم سرچشمه گرفته و رشد کرده  است، شکوفا شده  و چه زیباست خدمت در سنگری که بوی شهادت می‌دهد. 

درهمین راستا سید حمید حسینی، فرمانده بسیج ادارات شهید عباسپور مشهد اظهارداشت: اولین قرارگاه جهادی کارآفرینی فاطمیون با راه اندازی کارگاه خیاطی فعال شده است که  10 خانواده سرپرست مستقیم و 5 خانواده به صورت غیر مستقیم در این کارگاه  مشغول به کار شدند.

وی افزود: راه اندازی این کارگاه 100 میلیون تومان هزینه دربرداشته و حدود  100 نفر از درآمد این کارگاه بهره مند می‌شوند.

فرمانده بسیج ادارات شهید عباسپور عنوان کرد: این کارگاه اولین مجموعه خود اشتغالی فاطمیون است و پس از ماه مبارک رمضان کارگاه‌های بعدی را راه اندازی خواهیم کرد.

حسینی  ادامه داد:این قرارگاه به همت و کمک خیرین، ادارات و دستگاه‌های اجرایی راه اندازی شده است تا خانواده‌های کم برخوردار بتوانند برای خود اشتغالی داشته باشند.

وی با اشاره به فعالیت‌های جهادی این نهاد در  کمک رسانی به سیل زدگان سیستان بلوچستان  اظهارداشت: قرارگاه فاطمیون  تیمی متشکل از 20 نفر را برای خدمت‌رسانی به آسیب دیدگان شهرستان کنارک اعزام کرده بود و در آنجا  حدود 25 واحد مسکونی آسیب دیده بدست جهادگرانمان مرمت شد؛ همچنین 50 بسته معیشتی در بین  نیازمندان توزیع شد.

وی در پایان افزود: در اردوی کنارک حدود 180 میلون تومان هزینه شد و این قرارگاه تا به امروز 16 رزمایش مومنانه برگزار کرده است که آخرین آن توزیع 1000 بسته معیشتی   به ارزش 500 میلیون تومان به مناسبت سالگرد شهادت سردار دلها در بین نیازمندان  بود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا