معرفی برگزیدگان ششمین دوره نشان و تندیس کارآفرینی امین‌الضرب

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

برگزیدگان ششمین دوره اهدای نشان و تندیس کارآفرینی امین الضرب امروز طی مراسمی با حضور فعالان اقتصادی معرفی شدند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از فارس، در ششمین مراسم اعطای نشان امین‌الضرب و 138 سالگی اتاق بازرگانی تهران، برگزیدگان ششمین دوره اهدای نشان و تندیس کارآفرینی امین‌الضرب معرفی شدند. 

براین اساس، سید محمود دعایی مدیر موسسه مطبوعاتی و فرهنگی اطلاعات، به‌واسطه چهار دهه مدیریت این موسسه و پاس‌داشت فعالیت کم‌نظیر در حوزه فرهنگ کشور به عنوان پیش‌کسوت این حوزه از سوی اتاق بازرگانی تهران و بخش خصوصی کشور لوح و نشان امین‌الضرب دریافت کرد.

همچینین محمد عرب بنیانگذار کفش شیما، به عنوان پیشکسوت صنعت و تولیدکننده برگزیده از سوی اتاق بازرگانی تهران و بخش خصوصی کشور، لوح و نشان امین‌الضرب را دریافت کرد.

در ادامه این مراسم فضل‌الله جواهری، بنیانگذار و احیاگر مجموعه‌های صنعتی الکترود یزد و صنایع مفتولی زنجان، به عنوان پیشکسوت صنعت و تولیدکننده برگزیده از سوی اتاق بازرگانی تهران و بخش خصوصی کشور، لوح و نشان امین‌الضرب را دریافت کرد.

مظفر عبدالله، بنیانگذار گروه صنعتی روژین، به عنوان پیشکسوت صنعت و تولیدکننده برگزیده نیز در این  لوح و نشان امین‌الضرب را دریافت کرد.

در ادامه این مراسم همچنین فرج‌الله معماری، رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی آریا ترانسفو، به عنوان پیش‌کسوت صنعت و تولیدکننده برگزیده لوح و نشان امین‌الضرب شد. 

محمد ظهیر، بنیانگذار لبنیات می‌ماس، به عنوان پیشکسوت صنعت و تولیدکننده برگزیده از سوی اتاق بازرگانی تهران و بخش خصوصی کشور، لوح و نشان امین‌الضرب را دریافت کرد.

به گزارش فارس در این مراسم سومبات هاکوپیان بنیانگذار پوشاک هاکوپیان، به عنوان کارآفرین برتر از سوی اتاق بازرگانی تهران و بخش خصوصی کشور، لوح و نشان و تندیس امین‌الضرب را دریافت کرد.

یونس ژائله سعدی، بنیانگذار شرکت شیرین‌عسل نیز به عنوان کارآفرین برتر از سوی اتاق بازرگانی تهران و بخش خصوصی کشور، لوح و نشان و تندیس امین‌الضرب را دریافت کرد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
فارس
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا