ارائه ۷ خدمت فناورانه جدید به شرکت‌های دانش‌بنیان

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مجموعه‌های آزمایشگاهی خصوصی برای ارائه ۷ خدمت فناورانه خود از حمایت‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بهره‌مند می‌شوند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، گروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ۷ خدمت «طراحی آزمون»، «تولید نمونه اولیه»، «آماده‌سازی نمونه آزمون»، «کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی»، «آنالیز نمونه»، «تعمیر و نگهداری» و «تولید نرم‌افزارهای آزمایشگاهی» را حمایت می‌کند تا تحقیق و پژوهش در کشور بر مبنای توان داخلی گسترش یابد.

«بهره‌مندی از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی»، «بهره‌مندی از همه حمایت‌های قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان»، «تخفیف‌های مالیاتی»، «تسهیلات لیزینگی خرید تجهیزات و مواد آزمایشگاهی»، «تخفیف در خرید تسهیلات بیمه» و «معافیت گمرکی» از جمله مزایای عضویت مراکز آزمایشگاهی در پلت‌‎فرم شرکت‌های دانش‌بنیان است.

مراکز خصوصی عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارائه‌کننده این خدمات از جمله مخاطبانی هستند که می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند و فعالیت‌های خود را توسعه دهند. مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری علاوه بر حمایت‌های مورد نظر قانون «حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان و تجاری‌سازی نوآوری‌ها و اختراعات»، با استفاده از ظرفیت‌های موجود در سایر دستگاه‌ها اقدام به ایجاد حمایت‌های متنوعی به منظور توسعه کسب و کار دانش‌بنیان کرده است که در مجموع بیش از ۱۱۰ عنوان را شامل می‌شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا