داود شهرکی: باید برای واحد‌های دانش‌بنیان در مقیاس نیمه صنعتی و صنعتی سیستان و بلوچستان مجوز تولید صنعتی صادر شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه‌ها برای واحد‌های دانش‌بنیان در مقیاس نیمه صنعتی و صنعتی در استان مجوز تولید صنعتی صادر کنند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، داود شهرکی در حاشیه جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید سیستان و بلوچستان اظهار داشت: واحدهای دانش بنیانی که ظرفیت تولید در مقیاس صنعتی و نیمه صنعتی دارند دستگاه‌های اجرایی باید برای صدور مجوز تولید صنعتی آنها اقدام کنند تا فعالیت این واحدها استمرار پیدا کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با محوریت مسائل واحدهای نوآور، خلاق و دانش‌بنیان پارک علم و فناوری در زمینه اخذ مجوزهای مربوطه برای فعالیت یا فعالیت واحدهای تولیدی در مقیاس نیمه صنعتی برگزار شد.

وی افزود: اخذ مجوزهای لازم برای این است تا واحدها بتوانند در بازار فروش یا عرضه محصول در فراخوان‌ها یا استعلام‌های دستگاه‌های اجرایی شرکت کنند.

شهرکی بیان کرد: در حوزه سازمان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی مقرر شد واحد‌های تولیدی ظرف یک هفته برای اخذ مجوز مراجعه کنند و روند صدور مجوز در دستگاه های متولی طی شود و اگر با مشکلی مواجه شدند دوباره اعلام کنند تا در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: شرکت گاز استان، تا پایان سال شرایط استفاده از گاز برای واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی کامبوزیا را مورد بررسی قرار خواهد داد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا