چهارمین جشنواره ملی صنایع خلاق در زاهدان از ۲۷ بهمن آغاز خواهد شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان گفت: چهارمین جشنواره ملی صنایع خلاق با همکاری پارک علم و فناوری از ۲۷ بهمن‌ماه در زاهدان آغاز می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از شبستان، مجتبی میرحسینی اظهار کرد: چهارمین جشنواره ملی صنایع خلاق با محوریت رویداد نوگام گردشگری با همکاری پارک علم و فناوری استان از ۲۷ بهمن‌ماه به مدت ۳ روز در زاهدان برگزار می‌شود.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: اجرای پنل آموزش بازاریابی بین‌المللی در حوزه تجارت الکترونیک با حضور تسهیلگران، سرمایه‌گذاران و صادرکنندگان بخش خصوصی بخشی از برنامه‌های این جشنواره است.

وی ادامه داد: تولید محتوای گردشگری، گردشگری ماجراجویانه و اکوتوریسم، بومگردی، گردشگری الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ از محورهای این رویداد است.

میرحسینی بیان کرد: تاثیر استارت‌آپ‌ها و صنایع خلاق در توسعه گردشگری و استفاده از نیروهای خلاق با ایده‌های جدید در چند سال اخیر به‌ویژه در شرایط دوران کرونا بسیار زیاد است.

وی گفت: شیوع ویروس کووید ۱۹ در جهان و تاثیر آن بر صنعت گردشگری، اهمیت نوسازی استراتژیک کارآفرینانه صنعت گردشگری را برای ادامه فعالیت بسیار حائز اهمیت کرده است.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان افزود: صنایع خلاق و دانش بنیان در دوران جدید می توانند در روند توسعه گردشگری استان شتاب ایجاد کنند بنابراین حمایت از ایده‌های نوآورانه و کسب‌وکارهای استارت‌آپی و خلاق  را با نگاه خلق فرصت‌های جدید برای توسعه سیستان و بلوچستان در آستانه ورود به قرن جدید دنبال می‌کنیم.

وی یادآور شد: از اهداف دیگر این رویداد شناسایی و حمایت از افراد مستعد و صاحب ایده در حوزه گردشگری است که می‌تواند به تقویت صنعت گردشگری در دوران پساکرونا به صورت قابل توجهی کمک کند.

میرحسینی خاطرنشان کرد: علاقمندان برای حضور در این دوره مجازی می‌توانند به نشانی اینترنتی https://hivent.ir/events/nogam2 و یا نشانی https://evend.com/events/nogam2 مراجعه کنند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
شبستان
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا