مهدی مسکنی خبر داد: ایجاد فرصت شغلی برای ۷ هزار نفر در وزارت کار با ۱۰۲ طرح تعاونی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: ۱۰۲ طرح تعاونی با ایجاد فرصت شغلی برای ۷ هزار و ۸۱ نفر در سراسر کشور افتتاح شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، مهدی مسکنی، معاون تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: آیین ملی افتتاح ۱۰۲ طرح تعاونی با مشارکت ۱۱ هزار و ۲۷۵ عضو و سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۷۳۴ میلیارد تومان با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و حجت عبدالملکی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در سالن ۱۷ شهریور وزارت تعاون برگزار شد که برای ۷ هزار و ۸۱ نفر در سراسر ایران فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.

مسکنی با اشاره به این‌که تعاون ‌گران ۳۱ استان به صورت‌ مجازی در مراسم حضور داشتند، گفت: از طرح‌های تعاونی‌گران پنج استان کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، فارس و آذربایجان شرقی به صورت نمادین در این همایش بهره‌برداری شد.

معاون تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تصریح کرد: این طرح‌ها در چهار ماه گذشته و با اقدامات جهادی تعاونی‌گران مختلف سراسر کشور به نتیجه رسیده است.

وی گفت: ۱۵ درصد اشتغال ایجاد شده در این طرح‌ها به صورت مولد و پایدار، ۱۰ درصد در بخش تولیدی، ۲ درصد در بخش توزیعی و مابقی هم در بخش خدماتی و سایر حوزه‌ها خواهد بود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا