مهدی مسکنی خبر داد: ایجاد فرصت شغلی برای ۷ هزار نفر در وزارت کار با ۱۰۲ طرح تعاونی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: ۱۰۲ طرح تعاونی با ایجاد فرصت شغلی برای ۷ هزار و ۸۱ نفر در سراسر کشور افتتاح شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، مهدی مسکنی، معاون تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت: آیین ملی افتتاح ۱۰۲ طرح تعاونی با مشارکت ۱۱ هزار و ۲۷۵ عضو و سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۷۳۴ میلیارد تومان با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور و حجت عبدالملکی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در سالن ۱۷ شهریور وزارت تعاون برگزار شد که برای ۷ هزار و ۸۱ نفر در سراسر ایران فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.

مسکنی با اشاره به این‌که تعاون ‌گران ۳۱ استان به صورت‌ مجازی در مراسم حضور داشتند، گفت: از طرح‌های تعاونی‌گران پنج استان کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، فارس و آذربایجان شرقی به صورت نمادین در این همایش بهره‌برداری شد.

معاون تعاون وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی تصریح کرد: این طرح‌ها در چهار ماه گذشته و با اقدامات جهادی تعاونی‌گران مختلف سراسر کشور به نتیجه رسیده است.

وی گفت: ۱۵ درصد اشتغال ایجاد شده در این طرح‌ها به صورت مولد و پایدار، ۱۰ درصد در بخش تولیدی، ۲ درصد در بخش توزیعی و مابقی هم در بخش خدماتی و سایر حوزه‌ها خواهد بود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا