ارائه ۲۷۴ محصول و خدمات توسط شرکت‌های دانش‌بنیان استان مرکزی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رئیس پارک علم و فنا‌وری استان مرکزی با بیان اینکه “شرکت‌های دانش‌بنیان استان مرکزی ۲۷۴ محصول و خدمات ارائه می‌کنند” گفت: ۱۸ شرکت دانش‌بنیان در استان مرکزی اقلام مبارزه با بیماری کرونا تولید می‌کنند.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، محمد رفیعی، با اشاره به توانمندی‌های پارک علم و فناوری استان اظهار داشت: در پارک علم و فناوری استان افراد سرآمدی در حوزه‌های علمی، توسعه فناوری و تحقیقاتی مشغول به فعالیت هستند که حضور این افراد برای پارک افتخار است.

وی افزود: توانمندی‌های پارک علم و فناوری استان منتورینگ یا مشاوره‌های تخصصی، تسهیلات و حمایت‌های مادی، کارگاه‌ها و آموزش‌های تخصصی، استفاده از آزمایشگاه‌های تخصصی و غیره است.

رئیس پارک علم و فناوری استان مرکزی با اشاره به توسعه شرکت‌های فناور در سطح استان گفت: اکنون در این زمینه در حال فعالیت هستیم که برای شهرستان محلات رقم زده شده و برای ساوه و خمین همکاری‌ها انجام می‌شود تا در اسرع وقت راه‌اندازی شوند.

رفیعی با اشاره به آمار و عملکرد واحدهای فناور تا پایان دی ماه امسال گفت: تعداد واحدهای فناور پذیرفته شده در پارک 675 شرکت و هسته فناور و تعداد واحدهای فناور مستقر 173 واحد، میزان درآمد واحدهای فناور 130 میلیارد تومان، میزان صادرات واحدهای فناور یک میلیون و 200 هزار دلار، تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در پارک 16 شرکت از مجموع 103 شرکت دانش‌بنیان در استان و تعداد محصولات فناورانه و دانش‌بنیان 274 محصول و خدمت بوده است.

رئیس پارک علم و فنا‌وری استان مرکزی عنوان کرد: در دوران شیوع بیماری کرونا حدود 18 شرکت در حوزه تولید اقلام مبارزه با بیماری کرونا از جمله تولید الکل، ماسک، تجهیزات موردنیاز و غیره فعالیت کردند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا