رحیم سرهنگی خبرداد: برگزاری باشگاه کارآفرین برای نوجوانان خانواده‌های بهزیستی

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برگزاری باشگاه کارآفرینان نوجوان برای فرزندان خانواده سازمان بهزیستی در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایرنا، «رحیم سرهنگی» افزود: باشگاه کارآفرینان نوجوان با هدف توانمند سازی، تقویت مهارت‌های کارآفرینانه و پرورش نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور برگزار می‌شود. 

وی توضیح داد: وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی دراین باشگاه که آموزش های آن برگرفته و بومی شده یک الگوی بین‌المللی است، به دنبال تقویت پنج مهارت اصلی برای تغییر رویکرد و نگرش نوجوانان به سوی نوآوری و کارآفرینی است. 

سرهنگی افزود: در این باشگاه، مهارت‌های مشاهده، پرسش، آزمایش، شبکه‌سازی و تفکر خلاق به صورت تمرین و فعالیت‌های آموزشی به نوجوانان ارائه می‌شود. 

مدیرکل دفترتوسعه کار آفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، این دوره آموزشی برای دختران نوجوان تحت پوشش سازمان بهزیستی نیز در هفته آینده برگزار می‌شود.

این باشگاه در روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ بهمن ماه برای ۱۵ نفر از نوجوانان پسر رده سنی ۱۱ تا ۱۷ سال تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور در محل مرکز رشد خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی بهزیستی برگزار شد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایرنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا