سحر افتاده بالانی مطرح کرد: مدرسه عالی مهارت و کارآفرینی بورس و ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌شود

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی شریعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهر ری از راه‌اندازی مدرسه عالی مهارت و کارآفرینی بورس و ارز دیجیتال خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، سحر افتاده بالانی در شهرری اظهار کرد: فضای کسب و کار امروزه به‌گونه‌ای است که استقبال زیادی از مدرسه عالی مهارت پیشنهاد می‌شود. در این مدارس، مهارت‌آموزان باید از سطح تعریف شده‌ای از دانش تخصصی (حداقل مدرک دیپلم ) برخوردار باشند.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی شریعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهر ری بیان کرد: این مدارس در راستای آموزش‌های غیررسمی و به منظور ارتقای مهارت‌های حرفه‌ای، گسترش دانش مهارتی و توانمندسازی نیروی انسانی تحصیل کرده با رویکرد راه‌اندازی کسب و کار ایجاد می‌شوند.

افتاده از آماده‌سازی و تخصیص فضای ساختمان دانشکده مهارت و کارآفرینی شریعتی واقع در «خیابان دکتر شریعتی» در ماه‌های گذشته به این منظور خبر داد و افزود: با تصویب طرح مدرسه عالی مهارت بورس و ارز دیجیتال دپارتمان‌های آموزش، کارورزی -کاربنیان و کارآفرینی در این مدرسه شروع به فعالیت می‌کند.

افتاده بالانی اظهار کرد: اقدامات اولیه به‌منظور پیگیری و راه‌اندازی مدرسه عالی مهارت بورس و ارز دیجیتال انجام شده و با عقد تفاهم‌نامه با سازمان‌ها و ارگان‌های مربوط و پس از دریافت مجوزهای لازم برگزاری دوره‌های آموزشی را آغاز می‌کنیم.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا