موسی بی باک خبر داد؛ معرفی ۱۲۱۷ طرح مشاغل خانگی به بانک‌های گلستان

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

بی باک با اشاره به معرفی یک هزار و ۲۷۷ پرونده متقاصی دریافت تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های استان گلستان، گفت: تاکنون ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از شبستان، موسی بی باک در گرگان اظهار کرد: یکهزار و ۲۷۷ پرونده تسهیلات مشاغل خانگی به بانک های استان گلستان معرفی شده که مبلغ تسهیلات مورد نیاز این طرح ها ۲۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گلستان گفت: تاکنون ۵۹۰ متقاضی توانسته اند مبلغ ۱۲ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی دریافت کنند و بقیه پرونده ها نیز در نوبت دریافت تسهیلات هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه اولویت پرداخت تسهیلات با متقاضیان پشتیبان و پیشران است از اشخاص حقیقی و حقوقی می خواهیم برای استفاده از این تسهیلات به سامانه مشاغل خانگی مراجعه و ثبت نام کنند.

وی با اینکه اعتبارات مشاغل خانگی در استان نسبت به سال گذشته ۸ برابر بیشتر شده است، اظهار کرد: سامانه مشاعل خانگی همچنان باز است و متقاصیان می توانند برای برخورداری از این تسهیلات ثبت نام کنند و از تسهیلات ۴ درصدی با دوره بازپرداخت ۵ ساله برخوردار شوند.

بی باک ادامه داد: سال قبل و امسال ۶۲ درصد تسهیلات مشاغل خانگی به فارغ التحصیلان دانشگاهی پرداخت شده است و این فرصت خوبی برای استفاده از این تسهیلات خواهد بود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
شبستان
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا