نخستین نمایشگاه کارآفرینان برتر صنعت و دانشگاه به میزبانی گلپایگان برگزار خواهد شد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

دبیر اجرایی مسابقات ملی مهارت گفت: حضور فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی، اتاق‌های مشترک خارجی، آموزش و آشنایی با هوش مصنوعی، بلانچینگ و کارگاه آشنایی با سیستم‌های  هوشنمدسازی در صنایع،  ازجمله برنامه‌های مختلفی است که برای نخستین نمایشگاه کارآفرینان برتر صنعت و دانشگاه برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایمنا، مجید عظیمی در اظهار کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه کارآفرینان گلپایگان در کنار مسابقات ملی مهارت، برقراری ارتباط کارآفرینان با سایر افراد برای افزایش سطح بازاریابی و عرضه صنایع و تولیدات شهرستان و منطقه، همچنین آشنایی بازدیدکنندگان با صنایع و تولیدات صنعتی سطح استان اصفهان و تولیدات دانشگاهی منطقه است.

کارشناس پژوهش و ارتباط با صنعت دانشکده فنی و حرفه‌ای گلپایگان گفت: دانشکده فنی و حرفه‌ای با همراهی مرکز آموزش و اداره آموزش و پرورش، اداره صنعت، معدن و تجارت گلپایگان همزمان با دهه فجر نمایشگاه را برگزار خواهد کرد.

عظیمی ادامه داد: حضور فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی و اتاق‌های مشترک خارجی، اتاق بازرگانی استان اصفهان و معرفی سرای نوآوری اتاق بازرگانی، جلسه با کانون عالی انجمن صنفی کارفرمایی کشور و مشاوره‌های برندینگ و تجاری‌سازی کارگاه آموزشی، مدیریت و چابک‌سازی آموزش مسیر خلاقیت و ذهن چابک، آموزش و آشنایی و آموزش با هوش مصنوعی، بلانچینگ و کارگاه آشنایی با سیستم‌های هوشنمد سازی در صنایع، ازجمله برنامه‌های مختلفی است که برای نخستین نمایشگاه کارآفرینان برتر صنعت و دانشگاه برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: نمایشگاه در گلپایگان بلوار سلمان فارسی، کوچه شهدا دانش‌آموز، سالن شهدای فرهنگیان از شنبه _ ۹ بهمن‌ماه_ لغایت پنج‌شنبه _۱۴ بهمن‌ماه_ همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ساعت هر روز از ۱۰ صبح الی ۱۸ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایمنا
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا