رضا مظلومی: مدیریت عرضه و تقاضا مواد غدایی در بازار کاشان با هوشمندسازی تسهیل می‌شود

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

رئیس اداره جهاد کشاورزی کاشان با بیان اینکه بازار کاشان هوشمندسازی می‌شود، گفت: برای مدیریت عرضه و تقاضا و جلوگیری از سوء استفاده این هوشمندسازی را اجرایی می‌کنیم و ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در این زمینه به کار گرفته می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، رضا مظلومی، ضمن اشاره به اهمیت امنیت غذایی اظهار داشت: به دلیل اهمیت این مقوله قرارگاه امنیت غذایی شهرستان کاشان تشکیل و تاکنون چهار جلسه این قرارگاه نیز با حضور مسئولان مربوطه برپا شده است.

وی ضمن اشاره به حضور شبکه دامپزشکی، منابع طبیعی تعاون روستایی و دیگر نهادهای مسئول افزود: پایش انبارها و بازرسی از صنوف از جمله مباحثی بود که در قرارگاه امنیت غذایی شهرستان کاشان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کاشان از هوشمندسازی بازار این شهرستان خبر داد و ابراز داشت: این اقدام با توجه به اهمیت بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود جهت افزایش دقت در آماربرداری و پایش بازار صورت می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه هوشمندسازی بازار کاشان با استفاده از پلتفرم‌های مجازی در زمینه کنترل و پایش بازار با بکارگیری ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار قرار می‌گیرد و اهمیت این اقدام از آنجایی دوچندان می‌شود که کاشان بر سر راه‌های تجارتی و ارتباطی واقع شده است.

مظلومی شهرستان کاشان را دومین شهرستان استان اصفهان ار لحاظ جمعیتی دانست و تصریح کرد: هوشمندسازی بازار شهرستان کاشان نقش مهمی در تهیه، توزیع و پایش و تنظیم بازار شهرستان‌های شمال استان اصفهان دارد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا