رضا مظلومی: مدیریت عرضه و تقاضا مواد غدایی در بازار کاشان با هوشمندسازی تسهیل می‌شود

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

رئیس اداره جهاد کشاورزی کاشان با بیان اینکه بازار کاشان هوشمندسازی می‌شود، گفت: برای مدیریت عرضه و تقاضا و جلوگیری از سوء استفاده این هوشمندسازی را اجرایی می‌کنیم و ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در این زمینه به کار گرفته می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از تسنیم، رضا مظلومی، ضمن اشاره به اهمیت امنیت غذایی اظهار داشت: به دلیل اهمیت این مقوله قرارگاه امنیت غذایی شهرستان کاشان تشکیل و تاکنون چهار جلسه این قرارگاه نیز با حضور مسئولان مربوطه برپا شده است.

وی ضمن اشاره به حضور شبکه دامپزشکی، منابع طبیعی تعاون روستایی و دیگر نهادهای مسئول افزود: پایش انبارها و بازرسی از صنوف از جمله مباحثی بود که در قرارگاه امنیت غذایی شهرستان کاشان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان کاشان از هوشمندسازی بازار این شهرستان خبر داد و ابراز داشت: این اقدام با توجه به اهمیت بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های موجود جهت افزایش دقت در آماربرداری و پایش بازار صورت می‌پذیرد.

وی با بیان اینکه هوشمندسازی بازار کاشان با استفاده از پلتفرم‌های مجازی در زمینه کنترل و پایش بازار با بکارگیری ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان در دستور کار قرار می‌گیرد و اهمیت این اقدام از آنجایی دوچندان می‌شود که کاشان بر سر راه‌های تجارتی و ارتباطی واقع شده است.

مظلومی شهرستان کاشان را دومین شهرستان استان اصفهان ار لحاظ جمعیتی دانست و تصریح کرد: هوشمندسازی بازار شهرستان کاشان نقش مهمی در تهیه، توزیع و پایش و تنظیم بازار شهرستان‌های شمال استان اصفهان دارد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
تسنیم
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا