حمایت قوه قضائیه از صنعت و کارآفرینی

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی گفت: یکی از اهدافی که در راستای سیاست‌های راهبردی قوه قضائیه در حال پیگیری است بحث حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع، تولید، صنعت و کارآفرینی است.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از فارس، سید امیر مرتضوی معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی در حاشیه جلسه تقدیر از خیرین حوزه صنعت و کارآفرینی شهرستان زبرخان گفت: یکی از اهدافی که در راستای سیاست‌های راهبردی قوه قضائیه در حال پیگیری است بحث حمایت از سرمایه‌گذاری مشروع، تولید، صنعت و کارآفرینی است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت صاحبان‌صنایع و کارآفرینان به لحاظ کارکردهای اجتماعی در حوزه‌های مختلف همراهی بسیار اثر بخشی دارد.

مرتضوی تاکید کرد: در خصوص آزادی جرایم غیر عمد و سبک اقدامات بسیار ارزشمندی انجام شد. که امیدواریم این اقدامات تداوم داشته و خروجی آن آزادی زندانیان، اشتغال و بحث بازار کار باشد. با اهتمام مسئولین زبرخان این امر تحقق پیدا کرده و باید این اقدام شهرستان زبرخان به کلیه شهرستان‌های استان خراسان رضوی تسریع پیدا کند تا بتوانیم به ازای آزادی هر زندانی و ایجاد اشتغال برای زندانیان آزاد شده از بار آسیب و جرایم در دستگاه قضایی کم کنیم.

پایان پیام/

اگر به اخبار مثبت علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
فارس
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا