اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای کارآفرینی بانوان استان یزد

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهور در سفر دو روزه خود به یزد از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای کارآفرینی بانوان استان یزد خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از صدا و سیما، انسیه خزعلی در دیدار از نمایشگاه توانمندی‌های بانوان روستای مور علی آباد پیشکوه و درجمع بانوان کارآفرین نصرآباد، از اختصاص ۱۰ میلیارد تومان به مشاغل روستایی بانوان خبرداد.

اختصاص ۱۰ میلیارد تومان برای ازدواج و ۵ میلیارد تومان برای تهیه تبلت دانش آموزان دختر بازمانده از تحصیل خبر‌هایی که بود که معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهور در دیدار‌های امروز خود اعلام کرد.
معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهور امروز در بند زنان زندان یزد حضور یافت و به بررسی مشکلات و خواسته‌های آن‌ها پرداخت.
خزعلی همچنین به صورت سرزده به محل برگزاری مسابقات مینی والیبال بانوان استان رفت از نزدیک پای صحبت‌های آن‌ها نشست و قول پیگیری خواسته‌های آن‌ها را داد.
وی همچنین با حضور در یکی از مراکز توانمندسازی بانوان بهبودیافته از اعتیاد قول پیگیری مشکل مسکن و مشاغل آن‌ها را داد.
معاون امور بانوان و خانواده رییس جمهور در ادامه با حضور در مرکز شیرخوارگان بهزیستی، مرکز بانوان آسیب دیده اجتماعی و اورزآنس اجتماعی استان مشکلات بانوان استان را بررسی کرد.
دیدار با فرزندان شاهد نیز آخرین برنامه سفر امروز معاون اموربانوان و خانواده رییس جمهور به یزد بود که وی در این دیدار قول پیگیری مشکلات آن‌ها را داد.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
صداو سیما
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا