دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد

مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی چترا

دوازدهمین نمایشگاه کار در دانشگاه صنعتی شریف از ۱ تا ۳ اسفند ماه سال جاری در این دانشگاه برگزار می‌شود.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از آنا، مرکز کاریابی شریف در نظر دارد دوازدهمین نمایشگاه کار در دانشگاه صنعتی شریف را در تاریخ ۱ تا ۳ اسفندماه ماه سال جاری به صورت حضوری برگزار کند.

بر این اساس،از مهم‌ترین اهداف این برنامه، امکان ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان، ارائه فرصت های شغلی، امکان معرفی و ارتقای برند کارفرمایی، تسهیل فرآیند جذب و استخدام سازمان‌ها، آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان و شناسایی استعدادها و علایق کارجویان است.

همچنین بازدید از نمایشگاه کار برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در وب سایت این نمایشگاه به آدرس http://jobfair.sharif.ir ثبت‌نام کنند.

لازم به ذکر است، از آنجا که کارجویان همواره در تلاش برای جذب شدن در شرکت‌ها و سازمان‌هایی متناسب با مرتبه علمی و مرتبط با رشته تحصیلی خود هستند. همچنین جذب نیروهای متخصص، مستعد و کارآمد، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صاحبان صنایع و کسب‌وکار است.

همچنین رفع عواملی که مانع اشتغال پایدار فارغ‌التحصیلان دانشگاهی می‌شود از یک سو و نبود بستر مناسب برای ارتباط مستقیم شرکت‌ها و کارجویان، دانشگاه صنعتی شریف را بر آن داشت تا در سال ۱۳۹۰ اقدام به برپایی نمایشگاه کار کند.

بر اساس این گزارش، دانشگاه صنعتی شریف به عنوان بنیانگذار اولین نمایشگاه کار در ایران تاکنون تجربه برگزاری یازده دوره این نمایشگاه را داشته است و این رویداد به عنوان پرمخاطب‌ترین برنامه دانشگاه شناخته شده است.

گفتنی است؛ نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف به‌صورت فصلی و یا سالیانه برگزار می‌شود و می‌توان از آن به‌عنوان نمایشگاه فرصت‌های شغلی یاد کرد به نحوی که فرصت‌های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه‌های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان ارائه می‌شود.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
آنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا