مدیرمسئول کارآفرینی پرس خبر از راه‌اندازی «سامانه جامع کارآفرینان» داد

نژادیان: در راستای تسهیل شرایط کارآفرینی و بهبود نظام ملی نوآوری ایران سامانه جامع کارآفرینان راه‌اندازی شد تا با همه قوا در کنار کارآفرینان اثرگذار ملی و دانشجویان علاقه‌مند به کارآفرینی باشیم.

به گزارش کارآفرینی پرس، محمدعلی نژادیان گفت: با توجه به موانع بی‌شمار برای کارآفرینی و همچنین رفع نگرانی و ایجاد انگیزه برای کارآفرینان این سامانه تاسیس شد تا در کنار نوآوران ایران باشیم.

برای مشاهده سامانه جامع کارآفرینان اینجا را کلیک کنید.

وی عنوان کرد: خوشبختانه دانشگاه‌ها مخصوصا دانشگاه آزاد اسلامی مدتی است رویکرد خود را به سمت نسل سوم دانشگاه‌ها که همان دانشگاه‌های کارآفرین است تغییر دادند و اقدامات اولیه خوبی نیز در این خصوص رخ داده است. از جمله اقدامات دانشگاه آزاد تاسیس دانشکده‌های مهارت و کارآفرینی است که از مهر 1400 شروع به فعالیت کردند.

نژادیان اظهار کرد: ما در پایگاه خبری کارآفرینی پرس بعد از نیازسنجی‌های بسیار در حوزه کارآفرینی کشور، به این نتیجه رسیدیم که به غیر از فراگیر شدن آموزش‌های لازم، نیاز است تا با کارآفرینان و حتی دانشجویان علاقه‌مند به کارآفرینی همیاری بیشتری داشته باشیم. در نتیجه سامانه جامع کارآفرینان را راه‌اندازی کردیم و قصد داریم علاوه‌بر امکانات فعلی به‌زودی سرویس‌های مهم دیگری نیز به این سامانه اضافه کنیم.

مدیرمسئول کارآفرینی پرس در نهایت گفت: از عموم کارآفرینان و همچنین نخبگان اقتصادی دعوت می‌کنیم تا در این سامانه فعالیت مستمر داشته باشند تا بتوانیم با خرد جمعی باعث ایجاد فضای مناسب برای کارآفرینی شویم.

بیشتر بخوانید:

تعریف کارآفرینی چیست و کارآفرین کیست؟

تقسیم‌بندی کارآفرینان چگونه است؟/ کدام نوع کارآفرینی را انتخاب کنیم؟

پایان پیام/

اگر به اخبار مثبت علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
خبرنگار
محمدعلی نژادیان
منبع
کارآفرینی پرس
برای مشاهده کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا