آغاز پذیردش دانشجو در مجتمع آموزشی، نوآوری و کارآفرینی پیام

تنها رسانه اختصاصی برخط موتورسیکلت در ایران

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام با اشاره به راه اندازی مجتمع آموزشی، نوآوری و کارآفرینی وابسته به دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی در این منطقه از آغاز جذب پذیرش دانشجو از طریق آزمون سراسری خبر داد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از ایسنا، نادر ثناگو مطلق ضمن تبریک فرارسیدن ۱۶ آذرماه روز دانشجو با اشاره به عقد تفاهم نامه با ریاست دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی مبنی بر متمرکز شدن بخشی از فعالیت های علمی و پژوهشی این دانشگاه در پیام خاطر نشان کرد: به همین منظور این دانشگاه در پیام راه اندازی و هم اکنون ۱۵ دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در پنج رشته تحصیلی در آن مشغول به تحصیل هستند.

وی با اشاره به اینکه جذب این دانشجوها از طریق آزمون سراسری صورت گرفته اظهار کرد: این دانشجویان در رشته‌های مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار، هوش مصنوعی، مهندسی هوا و فضا گرایش سازه‌های هوایی، مهندسی صنایع گرایش تجارت الکترونیک و مهندسی لجستیک در حال تحصیل هستند.

ثناگو مطلق در ادامه با اشاره به افزایش ظرفیت دانشجویان این دانشگاه در سال آینده گفت: دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پیام، مجوز رسمی خود را از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دریافت کرده است.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام در ادامه تصریح کرد: همچنین با راه اندازی این دانشگاه، برنامه‌هایی از جمله برگزاری دوره‌های بین‌المللی مشترک  با هدف ارتقای دانش، دانشجویان و اساتید با دیگر کشورها در دستور کار قرار گرفته است.

ثناگو مطلق در ادامه با اشاره به استقرار بیش از ۱۰۰ واحد تولیدی و صنعتی در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین‌المللی پیام گفت: با توجه به اینکه از دیگر اهداف راه اندازی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی در منطقه استفاده از ظرفیت دانش آموختگان این دانشگاه در جهت توسعه بخش های فناور در پیام بوده، هم اکنون این امکان در اختیار واحدهای تولیدی مستقر در منطقه قرار داده شده تا از این پتانسیل در جهت کیفی سازی فعالیت های خود بهره گیرند.

پایان پیام/

اگر به دنبال مطالب مفید هستید موفقیت شناسی را به شما معرفی می‌کنیم
منبع
ایسنا
برای مشاهده کلیک کنید.

پایگاه خبری کارآفرینی پرس

اولین و تنها رسانه برخط اختصاصی کارآفرینی در ایران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا