برگزاری اختتامیه اولین جشنواره کارآفرینی شهرستان البرز

اختتامیه اولین جشنواره کارآفرینی شهرستان البرز با حضور محمد نصیری فرماندار شهرستان البرز، وارثی مدیرکل بهزیستی استان قزوین ، حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین و برخی مدیران و مسئولین شهرستان البرز و استان قزوین در سالن اجتماعات دانشگاه کار الوند برگزار شد.

به گزارش کارآفرینی پرس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، اختتامیه  اولین جشنواره کارآفرینی شهرستان البرز با حضور محمد نصیری فرماندار شهرستان البرز، علیرضا وارثی مدیرکل بهزیستی استان قزوین و سیده معصومه حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین و برخی مدیران و مسئولین شهرستان البرز و استان قزوین در سالن اجتماعات دانشگاه کار الوند برگزار شد.
در این برنامه نصیری فرماندار شهرستان البرز عنوان داشت: کارآفرینی یعنی تلاش برای ایجاد یک کسب و کار با هدف مشخص جهت کسب سود لذا می بایست توجه بیشتری به این حوزه داشت و در رشد و توسعه آن کوشید.
وی افزود:  با توجه به اینکه می دانیم مشکلاتی در این زمینه وجود دارد باید همه دستگاه ها با اهتمام ویژه تری جهت سهولت تقویت بنیان‌های کارآفرینی تلاش کنند و این جشنواره فرصت مناسبی برای شناسایی و تقدیر از کارآفرینان و حمایت از آنان است .

گفتنی است در این جشنواره از ۸ کارآفرین نمونه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز به شرح زیر تقدیر به عمل آمد.
لطفعلی خانی: مدیر آموزشگاه خط و قلم
فردین جوادی: مدیر انتشارات فاگو
عباس عطاپور: مدیر موسسه نمایشی نگارپیشه
حامد طاووسی: مدیر آموزشگاه موسیقی دلارام
انسیه یوسفی: هنرمند طراحی پارچه و لباس
فرخنده عزت زاده: طراح پارچه و لباس و مدیر کارگاه خیاطی
زهره خطمی: مدیر کارگاه طراحی پارچه

پایان پیام/

اگر به اخبار مثبت علاقه‌مند هستید از این رسانه دیدن کنید
منبع
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا